Jestem. Po prostu. Tu i teraz. Filozofia marki YOSOY

Za wszystkie projekty YOSOY oraz ducha marki odpowiedzialna jest Aleksandra Szelągowska, prywatnie zakochana w Hiszpanii. Nieprzypadkowo więc nazwa firmy pochodzi z języka hiszpańskiego i w tłumaczeniu yo soy [dzio soj/jo soj] oznacza: jestem.

Jestem. Po prostu. Tu i teraz: niepowtarzalna, szczera, prawdziwa, najpiękniejsza - taka jest marka YOSOY i taki świat kreuje.

YOSOY to zespół twórczych ludzi, których pozytywne idee owocują projektami: wykonywanymi z najlepszych materiałów - wyszukiwanych w Ameryce, Polsce, Niemczech, ale powstającymi w krajowych szwalniach i zakładach stolarskich.

Wychodzimy z założenia, że powodzeniem kończą się tylko projekty wypływające z głębokiej codziennej chęci ich realizacji.

Lubimy to, co robimy i wierzymy, że dzięki naszym wysiłkom włożonym w tworzenie pięknych małych rzeczy dla najmłodszych, zmieniamy świat. Kreując przestrzeń rozwoju dziecka - barwną, piękną i dobrą - tworzymy gust, wymagania i marzenia późniejszych dorosłych ludzi. To oni w przyszłości będą sięgać po najlepsze wartości i je dalej rozwijać.

kompozycjakompozycja Materiały Prasowe Materiały Prasowe

Zespół YOSOY dba o to, by produkty, które trafiają do pokoików dziecięcych były wykonane z największą dbałością, cieszyły oko malucha i mamy, która szuka nie tylko rzeczy ślicznych, ale też bezpiecznych.

Tak wygląda właśnie świat YOSOY i do takiego świata zapraszamy!

Bądź z nami i dziel się spostrzeżeniami dotyczącymi nie tylko naszych produktów, ale po prostu bycia! Zapraszamy na nasze profile na FB & Instagramie

Więcej o: