Tablet dla nowoczesnej bizneswoman. Zakochaj się w nowych możliwościach Lenovo Yoga 3 Pro

Współczesna kobieta wie, jak osiągnąć sukces. Nie boi się wyzwań i chętnie korzysta z innowacyjnych rozwiązań. Doskonałym wsparciem dla bizneswoman jest Lenovo Yoga Tab 3 Pro. Tablet jest szybki, intuicyjny w obsłudze, a przy tym lekki i kompaktowy. Idealny do damskiej torebki. Z jego pomocą praca i rozrywka nabiorą nowego wymiaru.

Tablet Lenovo Yoga Pro 3 pozwala w ciekawy sposób przedstawić swoje pomysły oraz osiągnięcia w dowolnym miejscu. Zarówno w dużej sali konferencyjnej, jak i w niewielkim biurze. Posiada obrotową stopkę, która pozwala ustawić tablet w kilku wygodnych pozycjach. Jedna z nich ułatwia pisanie i przeglądanie stron internetowych. Inna przydaje się podczas wystąpień firmowych, umożliwiając prezentację slajdów z raportami i wynikami. Ekran tabletu dysponuje praktyczną technologią IPS, czyli szerokim kątem widzenia sięgającym nawet 178°. Tym samym wyświetlane treści będą widoczne dla szerokiego gremium słuchaczy. W razie potrzeby wbudowany projektor zaprezentuje ważne informacje w dużym formacie. Nawet do 70"!. Przyda się również w domu, pomagając zrelaksować się po ciężkim dniu. W kilka chwil zamieni pokój lub sypialnię w prywatną salę kinową.

Materiały Prasowe

Precyzyjny ekran tabletu Yoga 3 Pro reaguje na lekki dotyk. Dzięki temu obsługa urządzenia jest bardzo komfortowa. Przekątna 10" i obrazy w oszałamiającej jakości QHD gwarantują doskonałą widoczność nie tylko firmowych danych. Wysoka rozdzielczość i szczegółowość przydadzą się również w czasie wolnym. Dzięki nim można sprawdzić najnowszą kolekcję ubrań lub obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu.

Lenovo Yoga Tab 3 Pro jest także lekki i poręczny. Bez trudu zmieści się w torebce, a jednocześnie nie będzie w niej ciążył, bo waży jedynie 662 gramy. Łączy w sobie funkcje wydajnego notebooka i projektora, zachowując kompaktowy kształt. Tak samo wygodnie korzysta się z niego w pracy, jak i w podróży. Wytrzymała bateria zapewnia do 20 godzin pracy przy jednym naładowaniu. Można więc użytkować tablet nie tylko jadąc taksówką po mieście, ale i w pociągu podczas wyjazdu służbowego. Wszystko to sprawia, że Yoga Tab 3 Pro szybko staje się nieodłącznym towarzyszem kobiety sukcesu, wspierając ją w pracy i dbając o rozrywkę o godzinach.

Materiały Prasowe