Ubrania sportowe nie zmienią świata, ale kobiety, które je noszą już tak! Cardio Bunny podbije wasze serca

Cardio Bunny nowa marka modowo-sportowa jest w 100 proc. polska. Ubrania szyte są w Polsce, z polskich dzianin, produkowanych w rodzimych fabrykach. U nas wciąż mało znane, ale bardzo cenione na rynku skandynawskim i norweskim.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Cardio Bunny i... sztuka

- Odzież Cardio Bunny tworzona jest z myślą o kobietach i dla kobiet, ma być funkcjonalna i modna - podkreśla szefowa brandu Paulina Ciecierska. Marka czerpie z najlepszych wzorców, dlatego inspiracją dla projektantów są m.in. kolekcje dla aktywnych tworzone przez Stellę McCartney. Wzory Cardio Bunny zdradzają też odniesienia do sztuki - np. jeden z modeli leginsów inspirowany jest obrazami Jacksona Pollocka - amerykańskiego malarza, przedstawiciela ekspresjonizmu abstrakcyjnego.

Cardio BunnyCardio Bunny fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Leginsy rządzą!

Marka przede wszystkim stawia na leginsy, które mają być kobiece i seksowne. Tworzone dla kobiet, które mają odwagę wyglądać inaczej, ale stylowo. Ubrania Cardio Bunny to nie tylko wzornictwo, ale także wysokie walory użytkowe. Przykładem mogą być leginsy wykonane ze specjalnej dzianiny, która odchudza!

Cardio BunnyCardio Bunny fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Leginsy, które... odchudzają

Tajemnica tkwi w innowacyjnej apreturze Itofinish Kelp. To naturalny produkt, bogaty w minerały, witaminę B, jod i inne komponenty niezbędne dla dobrego funkcjonowania organizmu. Jeden z jej składników - Gotu kola - stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen w komórkach, dzięki czemu naskórek jest dobrze nawilżony. Itofinish Kelp zawiera także Ginkgo biloba, wpływające na drożność tętnic, a tym samym swobodny dopływ krwi i tlenu do tkanek. Ekstrakt z bogatej w jod brunatnicy przyspiesza również metabolizm i zapewnia skórze jędrność i zdrowy koloryt, sprawia także, że ciało lepiej radzi sobie z cellulitem.

Dodatkowo Itofinish Kelp skutecznie hamuje rozwój bakterii i infekcji, zapewniając tym samym uczucie świeżości i ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Aktywne substancje zamknięte są w mikrokapsułkach i uwalniane w czasie użytkowania ubrań, dzięki czemu mogą bezpośrednio oddziaływać na ludzką skórę. Produkt jest bardzo trwały.

Cardio BunnyCardio Bunny fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Cardio Bunny dla każdej kobiety

Cardio Bunny nigdy się nie zatrzymuje, biegnie do przodu z każdą kobietą, która stawia sobie wciąż nowe wyzwania, tworzy modną, innowacyjną i funkcjonalną odzież sportową, która podkreśla atuty kobiety. Pozostawia jej także wybór i przestrzeń do własnej kreacji - zgodnie z zasadą Mix&Match zestawy można łatwo komponować łącząc wzory i kolory. Ceny są współmierne do jakości produktów i nie odbiegają od cen konkurencji - topy kupimy za 179-199 zł, a leginsy za 229 zł.

Cardio BunnyCardio Bunny fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Więcej o: