Nocny trening Reeboka

18 lutego 2016 r., w Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie odbył się wyjątkowy, nocny trening zorganizowany przez markę Reebok.

Wydarzenie, które poprowadziła Marta Kuligowska, było częścią długofalowej kampanii BE MORE HUMAN. Przyświeca jej idea, aby poprzez fitness stawać się lepszą wersją samych siebie - fizycznie, mentalnie i społecznie.

Nocny trening ReebokaNocny trening Reeboka Fot. Materiały prasowe Reebok Fot. Materiały prasowe Reebok

Bohaterką tegorocznej odsłony kampanii BE MORE HUMAN została Joanna Jędrzejczyk, aktualna Mistrzyni Świata mieszanych sportów walki, która uosabia wszystko to, co marka Reebok uznaje za najważniejsze w podejście do sportu - odwagę, determinację oraz pokonywanie własnych granic.

Boks z Gorillą

Wstępem do treningu był pokaz boksu tajskiego, który poprowadzili trenerzy Academii Gorilla. Przewodnikiem po kolejnych stopniach wtajemniczenia był Grzegorz Sobieszek "Griszka" , natomiast Rafał Korczak i Bartek Walczewski zademonstrowali, jak wyglądają poszczególne elementy treningu, rytuały i oraz sama walka.

Kluczem programu był trening combat - jak pokazują dane - najmodniejszy trening sezonu

Według globalnych badań marki, najpopularniejszym treningiem typu combat jest boxing, po który sięga 43% konsumentów. 29% osób wybiera mieszane sporty walki   a 28% kickboxing. Po treningi combat równie chętnie sięgają mężczyźni, jak i kobiety.

Pokaz boksu tajskiegoPokaz boksu tajskiego Fot. Materiały prasowe Reebok Fot. Materiały prasowe Reebok

Get fit, no hit!

W 2015 roku w przeciągu 6 miesięcy odnotowano w Nowym Jorku wzrost popularności zajęć boksu o 80%. W najpopularniejszych klubach 85% stanowią kobiety! "Get fit, not hit!". W Warszawie również obserwujemy to zjawisko. Np. w najmodniejszym fight klubie w Warszawie - Akademii Gorilla kobiety stanowią 50% niektórych grup treningowych.

Trening combat przygotowany został przez Szymona Wesołowskiego, znakomitego szkoleniowca, który z branżą fitness związany jest od 12 lat

Po treningu na gości czekała niespodzianka w postaci pysznego koktajlu przygotowanego przez Kamilę Szczawińską - top modelkę, wielbicielkę aktywnego spędzania czasu, intensywnych treningów w plenerze oraz zdrowego odżywania, autorkę bloga myfitspirations.pl.

Kamila Szczawińska i Marta KuligowskaKamila Szczawińska i Marta Kuligowska Fot. Materiały prasowe Reebok Fot. Materiały prasowe Reebok

Więcej o: