Najnowszy projekt Cropp - miejski but RONIN

Inspirowany duchem sportu, stworzony został z myślą o tych, którzy w równym stopniu cenią sobie wygodę, styl i indywidualizm. Poznajcie miejski but RONIN.

Na but składa się sportowa podeszwa, wykonana z Phylonu, dzięki któremu but jest bardzo lekki i elastyczny. Poza specjalnie wyprofilowanymi cięciami, podeszwa została wzbogacona dodatkowymi gumowanymi fragmentami o geometrycznych kształtach, w miejscach w których but jest najbardziej narażony na ścieranie.

Buty RoninButy Ronin Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

Midsole dzięki swoim ostrym cięciom, nadaje całej bryle dynamicznego oraz agresywnego charakteru. Całość uzupełnia gumowa wstawka z minimalistycznym brandingiem, wzmacniająca od spodu podeszwę buta.

Buty RoninButy Ronin Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

W zależności od zastosowanych materiałów, cholewka buta przybiera różne formy. Wersja z meshu stworzona z jednego kawałka materiału, wzbogacona została zgrzewanymi elementami. To nadaje butowi bardzo sportowego i futurystycznego klimatu.

Zdecydowanie bardziej klasyczna i stonowana jest zamszowa wersja buta, która jest kombinacją prostych cięć, gładkich materiałów i perforowanych paneli.

Buty RoninButy Ronin Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

Ponadto but posiada dwie charakterystyczne taśmy. Jedną w tylnej części buta, zakończoną pętelką ułatwiającą wkładanie. Oraz drugą, na języku, przez którą przeprowadzone zostały sznurówki. Holistycznie RONIN łączy  nowatorskie spojrzenie na design, z technicznymi rozwiązaniami.

Zobacz wideo
Więcej o: