DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE - MODA BIZESOWA W LIDLU

Biznesowa etykieta w dzisiejszych czasach obowiązuje coraz więcej osób. Spotkania na wysokim szczeblu są jednak dla wielu dużym wyzwaniem i stresującym momentem. Zatem jak się zachować, by nie popełnić nietaktu?

Istnieje kilka reguł,  szczególnie jeżeli chodzi o ubiór, których znajomość pozwoli Ci odnieść sukces podczas każdej biznesowej rozmowy. Warto zaopatrzyć szafę w klasyczną, elegancką i wygodną odzież, która już od 21 marca dostępna jest we wszystkich sklepach sieci Lidl.

Zrób dobre pierwsze wrażenie

"Efekt pierwszego wrażenia", jak określają go psycholodzy, może mieć decydujący wpływ na kształt naszych relacji z pracodawcą lub partnerem biznesowym. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby już na początku spotkania pokazać swoje najlepsze strony. Na pierwsze wrażenie ogromny wpływ ma oczywiście nasz wygląd. Często bywa, że nie zdążymy wypowiedzieć nawet słowa, a nasz rozmówca kształtuje już opinię na nasz temat. Zatem jeżeli masz przed sobą ważne spotkanie lub rozmowę kwalifikacyjną, przemyśl dokładnie swój strój. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się elegancka i prosta koszula, dostępna w Lidlu w kilku modelach w różnych wariantach kolorystycznych, zarówno dla mężczyzn (Nobel League, 59zł/szt.), jak i dla kobiet (Esmara, 59 zł/szt.). Ważny jest również materiał, z którego wykonane są ubrania. Wiele modeli z nowej kolekcji marki Lidl wykonanych jest w 100% z bawełny, a dodatkowo niektóre z nich nie wymagają prasowania. W takiej koszuli możesz czuć się komfortowo przez cały dzień. Kolorystyka również ma znaczenie. Staraj się wybierać stonowane kolory, które nie będą nikogo rozpraszały. W Lidlu znajdziesz modele śnieżnobiałe lub w pastelowych odcieniach różu i błękitu.

Koszule w LidluKoszule w Lidlu materiały prasowe materiały prasowe

Koszula damska Esmara (59zł/szt.) Koszula męska Nobel League (59zł/szt.)

Pełen profesjonalizm

Aby wywrzeć pozytywne wrażenie, koniecznie powinieneś pokazać się od jak najlepszej strony. Pamiętaj, aby na spotkanie wejść pewnym krokiem. Umożliwi Ci to dobór eleganckich, klasycznych ale jednocześnie wygodnych spodni - w Lidlu znajdziesz takie w wersji dla kobiet i mężczyzn. Spodnie typu chino to świetne rozwiązanie dla każdej Pani (44,99 zł/parę). Panowie z kolei będą zachwyceni spodniami z twillu, które wykonane są w 100% z bawełny (49,99 zł/parę).

Mimo wszystko pozostań sobą!

Starając się przestrzegać wszystkich zasad, nie możesz zapomnieć o tym, aby po prostu pozostać sobą. Podczas biznesowych spotkać ważna jest również szczerość relacji, dlatego kiedy wymieniłeś już kilka pierwszych zdań z rozmówcą, a atmosfera się nieco rozluźniła, to pora na uśmiech. Najważniejsze jest to, aby czuć się swobodnie, a wtedy na pewno wszystko potoczy się dobrze. Kiedy oficjalna część spotkania zakończy się sukcesem, możesz wreszcie pozwolić sobie na zdjęcie marynarki (79 zł/szt.), która w ofercie Lidla dostępna będzie w wersji damskiej oraz męskiej, i rozpoczęcie świętowania. Ubrania z biznesowej kolekcji dzięki zastosowaniu klasycznych krojów i kolorów posłużą Ci na długi czas i na pewno sprawdzą się podczas nie jednego oficjalnego wyjścia. Będą one również świetną alternatywą na piątkowe wyjście z przyjaciółmi lub - w połączeniu z denimem - świetnie sprawdzą się podczas tzw. casual Friday w pracy. Oferta obowiązuje od 21 marca we wszystkich sklepach sieci Lidl.