#Freeyourfury - czyli kolejna dawka emocji od Reebok Classic w wykonaniu ambasadorów

Po energicznym video z udziałem ambasadorów marki przyszła kolej na krótkie rozmowy z bohaterami tegorocznej kampanii. Zapytaliśmy JIMKA, Martę Wierzbicką, Natalię Nykiel, Aretę Szpurę i Alana Andersza o ich interpretacje przewodniego hasła kampanii oraz emocje które towarzyszą im w pracy.

Wygodna i dobra stylówka, dopełnienie scenicznego look'u i must have sezonu. W ten sposób ambasadorzy marki podsumowali model Furylite. Nowe sneakersy Reeboka podbijają gusta fanów mody ulicznej i nie tylko. A czym zauroczyły naszych ambasadorów?

Na pierwszy ogień poszła Marta Wierzbicka:

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka materiały prasowe materiały prasowe

Reebok Classic: Jaki jest Twój ulubiony model Furylite?

Marta Wierzbicka: Zdecydowanie Furylite Slip on Lux. Na co dzień preferuję dosyć swobodny styl, cenię sobie przede wszystkim wygodę i dobrą stylówkę, a ten model zdecydowanie zaspokaja moje potrzeby. No i oczywiście nie mają sznurówek, które na pewno przypadłyby do gustu mojemu psu.

RC: Jaki jest Twój sposób na produktywne rozładowanie emocji?

MW: To zależy od dnia i emocji które we mnie siedzą. Dużo daje mi scena, wtedy czuję że mogę wcielić się w zupełnie inną postać i za jej pośrednictwem wyładować swoje emocje. Myślę, że aktywność fizyczna też jest dobrym rozwiązaniem. Mimo wszystko deski teatru wiodą prym.

RC: Z czym kojarzy Ci się hasło #freeyourfury i dlaczego?

MW: Na pewno z uwolnieniem swojego prawdziwego "ja". Tak jak wspomniałam wcześniej teatr pozwala mi przybrać wiele masek. Uwalniam swoją furię zarówno jako ja - Marta Wierzbicka, kiedy jestem czymś mocno wkurzona i np. idę na fitness, ale równocześnie wiem że mogę się wyżyć w teatrze kiedy gram i nie jestem sobą. Jest to dobry sposób na uwolnienie swoich emocji, bo zawsze możesz zrzucić winę, że to nie Ty oszalałeś tylko postać, którą grasz.

Natalia NykielNatalia Nykiel materiały prasowe materiały prasowe

Natalia Nykiel:

Reebok Classic: Jaki jest Twój ulubiony model Furylite?

Natalia Nykiel: Postawiłam na białe Furylite New Woven bo świetnie wpisują się w mój sceniczny look. Biały kolor dobrze podkreśla makijaż fluorescencyjny który jest podstawą mojego wizerunku scenicznego. Poza tym białe obuwie pasuje do każdej stylizacji.

RC: Jaki jest Twój sposób na produktywne rozładowanie emocji?

NN: Zdecydowanie studio i scena, lubię kontakt z ludźmi którzy odbierają rzeczywistość podobnie do mnie zarówno grając koncerty, jak i nagrywając nowe kawałki.

RC: Z czym kojarzy Ci się hasło #freeyourfury i dlaczego?

NN: Na pewno mogę powiedzieć, że utożsamiam się z nim na scenie. Jest to miejsce, w którym mogę wszystko z siebie wyrzucić. Podobnie jak w studio. Lubię tworzyć i stanowi to dla mnie fajną odskocznię od codzienności. To niesamowite uczucie kiedy wychodzisz na scenę i wiesz, że robisz coś nie tylko dla siebie, ale też dla tych, którzy są w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Uwalnianie swojej furii interpretuję bardzo pozytywnie, wyzwalam swoje dobre emocje, którymi mogę zarazić innych.

Areta SzpuraAreta Szpura materiały prasowe materiały prasowe

Areta Szpura:

Reebok Classic: Jaki jest Twój ulubiony model Furylite?

Areta Szpura: Najbardziej lubię białe Furylite, są uniwersalne, pasują właściwie do wszystkiego.

RC: Jaki jest Twój sposób na produktywne rozładowanie emocji?

ASz: Spacer! Najlepiej bieg albo pływanie, ale nie zawsze mogę znaleźć na to czas, więc spacer jest chociaż małą namiastką. Sport jest najlepszym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii i emocji.

RC: Z czym kojarzy Ci się hasło #freeyourfury i dlaczego?

ASz: Uwolnij emocje! Pozwól poczuć chwile, zapomnij o wszystkim i po prostu poddaj się emocjom.

JIMEK:

Reebok Classic: Jaki jest Twój ulubiony model Furylite?

JimekJimek materiały prasowe materiały prasowe

JIMEK: Furylite kocham miłością rzewną, najbardziej wtedy, kiedy wracam latem z imprezy, straszliwie świeci gorące jak piekło słońce, ja już bardzo zmęczony, ale wspaniale kroczę do przodu.

RC: Jaki jest Twój sposób na produktywne rozładowanie emocji?

J: Ja to najchętniej przy bębnach. Warto jeszcze nie zapomnieć włączyć nagrywania, wtedy jest produktywniej! RC: Z czym kojarzy Ci się hasło #freeyourfury i dlaczego? J: Jak wpiszecie ten hasztag w internety to znajdźcie filmik w którym gram na bębnach to totalnie najlepiej zrozumiecie co czuje, bo mówienie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze

Alan AnderszAlan Andersz materiały prasowe materiały prasowe

Alan Andersz

Reebok Classic: Jaki jest Twój ulubiony model Furylite?

Alan Andersz: Mój ulubiony model to Furylite GM, te w kolorze moro. Są wygodne, lekkie i jeszcze kamuflaż powoduje że możesz nie zauważyć, że masz je na nogach smile emoticon No i kolor moro jednak ma w sobie to coś. Kojarzy się z wojskiem gdzie raczej nie ma miejsca na słabości. lecisz do końca na maxa. RC: Jaki jest Twój sposób na produktywne rozładowanie emocji? AA: dla mnie pierwszym z dwóch najlepszych sposobów na rozładowanie emocji jest oczywiście trening. W momencie kiedy zakładam treningowe ciuchy i zaczynam trenować zostawiam za sobą wszystko co złe. Moje ciało pracuje, moja głowa odpoczywa. drugim sposobem jest praca przed kamerą, czy na deskach teatru. Tu inaczej, głowa pracuje mocniej niż ciało, w tej jednej danej chwili musisz dać z siebie absolutnego maxa!

RC: Z czym kojarzy Ci się hasło #freeyourfury i dlaczego?

AA: #freeyourfury kojarzy mi się z uwolnieniem czegoś co już się w Tobie nie mieści. jest to za równo siła w mięśniach jak i informacje w głowie. to jest to, co nas przepełnia. i żeby zachować równowagę musimy nadmiar tej "furii" oddać Światu. Jednak najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że oddając coś Światu, równocześnie czerpiemy z niego coś nowego.

Dodatkowo w sieci pojawiło się już wideo, będące owocem współpracy z ambasadorami Reebok Classic. Film został zainspirowany hasłem kampanii - #freeyourfury. To proste i silne wezwanie do uwolnienia wewnętrznej furii i podążania własną drogą, niezależnie od wzbudzanych kontrowersji. Jeśli to, co robisz, nosisz, mówisz czy myślisz, nie podoba się innym, to inni mają problem, a nie Ty!

Rytm wybijany przez JIMKA nadaje tempa nowej produkcji Reebok Classic zrealizowanej we współpracy z Martą Wierzbicką, Alanem Anderszem, Natalią Nykiel, Aretą Szpurą oraz Radzimirem Dębskim. W filmie prezentującym model FuryLite, ambasadorzy marki interpretują, czym jest dla nich hasło kampanii #freeyourfury.