Głęboko oczyszczająca maseczka do twarzy - By All Greens Foaming Deep Cleansing Mask

Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna, to pierwszy krok do oczyszczenia organizmu. Kolejnym jest regularne dbanie o skórę.

Głęboko oczyszczająca maseczka do twarzy - By All Greens? Foaming Deep Cleansing Mask Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna, to pierwszy krok do oczyszczenia organizmu. Kolejnym jest regularne dbanie o skórę. Intensywne życie, stres i zanieczyszczenia powietrza powodują, że nasza cera potrzebuje detoksu.

Origins przedstawia By All Greens? Foaming Deep Cleansing Mask - maskę do twarzy z antyoksydantami bogatymi w spirulinę, szpinak i zieloną herbatę. Ta nowa, samopieniąca się gliniana maseczka, powoduje natychmiastowy detoks i głębokie oczyszczenie, pozostawiając skórę promienną i odświeżoną.

By All Greens? Foaming Deep Cleansing Mask łączy trzy zielone składniki: szpinak, zieloną herbatę i spirulinę, znane ze swych detoksykujących właściwości. Kremowa samoaktywująca zielona glinka, przekształca się w chłodzącą bogatą piankę, która głęboko oczyszcza skórę, bez jej przesuszania. Glinka delikatnie usuwa make-up, brud oraz zanieczyszczenia ze skóry oraz zwęża pory. - Spirulina - bogata w wartości odżywcze, była używana przez antycznych Azteków, aby oczyścić organizm i zwiększyć odporność. - Szpinak - zawiera wiele witamin, składników odżywczych, takich jak: beta karoten i flawonoidy, które zapewniają skuteczną ochronę antyoksydacyjną. Spożywany był przez cesarzy, by poprawiać zdrowie i dobre samopoczucie. - Zielona herbata jest najzdrowszym napojem i najstarszą herbatą w Chinach. Bogata w antyoksydanty i składniki odżywcze, znane z silnego, pozytywnego wpływu na ciało.

Aktywne składniki maski: oczyszczający wyciąg z kokosa i glinka biała pomagają odetkać pory, dzięki czemu skóra jest promienna. Mieszanka olejków z mięty, cytryny, pomarańczy i bergamotki odświeża zmysły. Znany od wieków wyciąg z kokosa, jest łagodnym elementem składającym się z kwasów tłuszczowych i oleju kokosowego. Kokos powszechnie nazywany został "drzewem życia". Glinka biała posiada zdolności do wydzielania toksyn. Jej nazwa pochodzi od wzgórza w Chinach (Kao-ling), skąd była wydobywana przez wieki. Sposób użycia: Aby użyć maseczkę, należy nałożyć ją na dłoń, a następnie bez mieszania, rozprowadzić równomierną warstwę na twarz. Okrężny masaż skóry, palcami zwilżonymi wodą, reaktywuje pianę. Następnie całość spłukać. By All GreensTM najlepiej używać trzy razy w tygodniu, w celu intensywnego detoksu. Przy nadwrażliwej skórze należy aplikować maskę na wilgotną twarz. Origins By All Greens? Foaming deep cleansing mask będzie dostępna od kwietnia w salonie firmowym Origins w Galerii Mokotów i w wybranych perfumeriach Sephora. Cena: 134 zł/70ml.

By All Greens Foaming Deep Cleansing MaskBy All Greens Foaming Deep Cleansing Mask materiały prasowe materiały prasowe

Naszą misją w Origins jest tworzenie wysokowydajnych, naturalnych produktów do pielęgnacji skóry bazujących na naturalnych składnikach, o właściwościach potwierdzonych naukowo. Wykorzystujemy rośliny o silnych właściwościach, organiczne składniki i w 100% naturalne olejki eteryczne. Nasze długoletnie zaangażowanie w ochronę planety, jej zasobów i wszystkich jej mieszkańców jest potwierdzone przez nasze przyjazne dla Ziemi i zwierząt praktyki, opakowania i procedury. Założona w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku, firma Origins rozpoczęła międzynarodową działalność w 1991 roku. Jej produkty są obecnie sprzedawane w Australii, Austrii, Kanadzie, Chinach, Danii, Niemczech, Holandii, Hongkongu, Irlandii, Japonii, Korei, Malezji, Nowej Zelandii, Norwegii, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Tajwanie, Tajlandii i Wielkiej Brytanii.

Produkty firmy Origins NIE ZAWIERAJĄ: - parabenów - ftalanów - glikolu propylenowego - oleju mineralnego - PABA - wazelinyparafiny - DEA - składników pochodzenia zwierzęcego (z wyjątkiem miodu i wosku pszczelego, których pozyskiwanie nie jest związane z okrucieństwem wobec zwierząt) Firma Origins testuje swoje produkty w ramach paneli dla wolontariuszy. W celu uzyskania dodatkowych informacji odwiedź stronę: https://www.facebook.com/OriginsPolska lub https://instagram.com/originspl/