CareStyle 3 - nowa odsłona systemów do prasowania marki Braun

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, marka Braun wprowadza nową serie systemów do prasowania - CareStyle 3

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, marka Braun wprowadza nową serie systemów do prasowania - CareStyle 3 . Nowy design kryje w sobie szereg innowacyjnych rozwiązań, które sprawią iż prasowanie stanie się łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd. To nie tylko oszczędność wysiłku, ale także niezwykle cennego czasu. Czy wiesz, że potrzebujesz tylko 2 minuty, aby Twój system CareStyle 3 był w pełni gotowy do pracy?

Marka Braun wprowadza nową serie systemów do prasowania - CareStyle 3Marka Braun wprowadza nową serie systemów do prasowania - CareStyle 3 materiały prasowe materiały prasowe

Kompaktowy wymiar, opływowe kształty i jasne kolory sprawiają, iż system z serii CareStyle 3 charakteryzuje się lekkim i kobiecym designem. Mniejsze - w porównaniu do innych, dostępnych na rynku systemów do prasowania - wymiary umożliwiają swobodne i bezproblemowe przenoszenie oraz przechowywanie sprzętu. IS 3044 to mocny wyrzut pary (340g/min), a także wysokie ciśnienie (6 bar) które sprawią, iż prasowanie będzie łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd. Co jednak najważniejsze - kompaktowy rozmiar kryje w sobie szereg innych, innowacyjnych rozwiązań wpływających na jakość i komfort prasowania.

CareStyle 3CareStyle 3 materiały prasowe materiały prasowe

PERFEKCYJNE PRASOWANIE. NAWET DO TYŁU!

Opatentowany, pierwszy na świecie kształt stopy Eloxal 3D - inspirowany deską snowboardową - sprawia, że bez problemu poradzisz sobie ze wszystkimi zagnieceniami, nawet w tak trudnych miejscach jak kieszenie czy mankiety. Od tej pory guziki nie będą stanowić żadnej przeszkody. Co więcej, budowa stopy sprawią iż bez problemu możemy poruszać żelazkiem we wszystkie strony - w tym także do tyłu.

JEDNA, OPTYMALNA DLA WSZYSTKICH MATERIAŁÓW TEMPERATURA

Technologia iCare to gwarancja utrzymania stałej, jednakowej temperatury - idealnej dla każdego rodzaju materiału. Dzięki temu, za każdym razem otrzymujemy doskonałe rezultaty prasowania - a to wszystko przy jak najmniejszym włożonym w to wysiłku.

EASY LOCK SYSTEM

Model IS 3044 wyposażono w system blokady Easy Lock, która sprawia iż w bezpieczny sposób możemy przechowywać i przenosić system. Wystarczy tylko uaktywnić blokadę, aby uzyskać 100% pewność iż nasze żelazko będzie przylegało do systemu, co wpłynie na komfort jego przenoszenia i przechowywania.

DUŻY, WYJMOWANY ZBIORNIK NA WODĘ

Mimo niewielkich rozmiarów systemu z serii CareStyle 3 cechą, która go wyróżnia jest duży, 2 litrowy wyjmowany zbiornik na wodę . Specjalny wyświetlacz LED poinformuje Cię o konieczności powtórnego uzupełniania zbiornika. Produkty marki Braun to gwarancja niemieckiej tradycji, jakości i niezawodności. Zalety niemieckiej inżynierii znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w jakości, ale także w pasji którą każdy pracownik wnosi w tworzenie perfekcyjnych produktów. Niesłabnąca przez lata jakość to zdecydowana podstawa wizerunku marki Braun, potwierdzana przez Klientów i szereg nagród jakie marka zdobywa w konkursach i plebiscytach. Ostatnia z nich to German Design Award 2016 przyznana serii systemów do prasowania CareStyle 3 . Produkt będzie dostępny od połowy maja 2016 w partnerskich sieciach RTV AGD.

Cena produktu: 849zł