Arbuzowy mus do ciała - CUDOWNE ORZEŹWIENIE I MOC ODŻYWCZYCH SKŁADNIKÓW DLA TWOJEJ SKÓRY

Seria produktów Arbuzowe Orzeźwienie marki APIS NATURAL COSMETICS, oparta przede wszystkim na ekstraktach owocowych, zapewnia przyjemne uczucie świeżości przez cały dzień.

W skład seria produktów Arbuzowe Orzeźwienie marki APIS NATURAL COSMETICS wchodzą zarówno kosmetyki do kąpieli (peeling, żel pod prysznic, sól morska), jak i preparaty o działaniu nawilżającym (mus do ciała i krem do twarzy). Arbuzowy mus do ciała marki APIS NATURAL COSMETICS , to wyjątkowa kompozycja składników głęboko i długotrwale nawilżających: ekstraktu z arbuza, mango, protein jedwabiu i witaminy E. Zawartość witaminy E, będącej antyutleniaczem, chroni lipidy skóry przed niszczącym i przyspieszającym starzenie się skóry działaniem wolnych rodników. Także mango zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, proteiny jedwabiu zaś wykazują silne działanie liftingujące. Arbuzowy mus do ciała marki Apis ma lekką konsystencję i bardzo dobrze się wchłania. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, wyraźnie ją uelastyczniając, dotleniając i chroniąc wysuszeniem. Mus pozostawia skórę miękką i delikatną w dotyku, a arbuzowy aromat zapewnia przyjemne uczucie świeżości przez cały dzień.

www.apis-sklep.pl www.apiscosmetics.pl

Producent: APIS Natural Cosmetics Linia produktowa: Arbuzowe Orzeźwienie Produkty: Apis Arbuzowe Orzeźwienie Arbuzowy mus do ciała - 200 ml, cena: ok. 14 zł