Baw się z nami! Strasznie pyszne Mlekoduszki!

Straszą, ale tylko na niby, za to naprawdę pysznie smakują! Nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki to nowe, przerażająco zabawne łakocie, które pokocha każde dziecko. Żelki oprócz witamin i soku owocowego zawierają mleko, a dzięki temu, że są lekkie i puszyste dostarczają mnóstwa pysznej zabawy.

Czary-mary.

Nadeszła godzina duchów... pełna magicznych zaklęć, sekretów i zaskakujących momentów. Wraz z nią do naszych domów zakradają się cztery sympatyczne Duszki. Ich smaki tak czarują, że nie oprze się im żaden mały łasuch! Eksplozja smaków: wiśni, jagody, jabłka, cytryny, czerwonej pomarańczy i brzoskwini - marakui , podkręcona dodatkiem mleka i wartości odżywczych w postaci bombowych witamin - zachwyci wszystkich fanów słodkości.

Zabawa, że aż strach!

Nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki to super smakowita zabawa. Można je rozciągać, podgryzać, bawić się nimi, podrzucić siostrze na poduszkę czy koledze do piórnika. Smakują świetnie, sprawiają dużo zabawy i wywołują uśmiech na twarzy! To prawdziwa żelkowa radość, owocowo-mleczna pokusa. uuuu, będzie się działo!

Śmiejżelki Mlekoduszki dołączają do kreatywnej i wesołej serii żelków nimm2, które zachwycają wyjątkowymi smakami i kształtami. Co więcej są to jedyne żelki z dodatkiem jednocześnie: mleka, soków owocowych i witamin na polskim rynku! W mlecznej serii dostępne są również pozytywnie zakręcone Śmiejżelki SHAKI o smaku: jagodowym, cytrynowym, malinowym, owocowym, truskawkowym i brzoskwinia - marakuja, oraz owocowe buźki, czyli Śmiejżelki Mlekosmyki o smaku pomarańczy, cytryny, maliny i mieszanki owoców, m.in. jabłka.