Obudź w sobie dziecięcą radość z Dairy Fun!

Radość z pięknie zadbanego ciała nabiera nowego wymiaru. Wyjątkowo pozytywna linia Dairy Fun od Delia Cosmetics to kompleksowa pielęgnacja, która przywoła piękne wspomnienia. Wszystko za sprawą obłędnych zapachów i uroczego desingu.

Linia Dairy Fun to propozycja dla tych, którzy od codziennej pielęgnacji oczekują czegoś więcej. Szeroka gama produktów zapewnia regenerację ciała i duszy. Wspaniałe zapachy nadają nowego wymiaru typowym, domowym zabiegom, którym poddaje się każda kobieta.

Dzbanek Dairy FunDzbanek Dairy Fun materiały prasowe materiały prasowe

Masaż ciała peelingiem, prysznic, relaksująca kąpiel czy rytuał nawilżania może stać się przygodą, która obudzi wewnętrzne dziecko - jeśli tylko uruchomimy wyobraźnię. A o to nietrudno, bo Dairy Fun to aromat truskawek z jogurtem, wspomnienie smaku czekolady z dzieciństwa czy świeżych jagód. Wśród deserowych zapachów znalazły się także kokos, brzoskwinia, mango, karmelowe jabłko, mleko i miód. Na tę wyjątkową linię składa się aż 7 produktów: żel do mycia, peeling, sól do kąpieli, puder do kąpieli, musujące kule, balsam do ciała i krem do rąk.

Masło Jagoda Dairy FunMasło Jagoda Dairy Fun materiały prasowe materiały prasowe

Dairy Fun to zatem nie tylko kompleksowa pielęgnacja, lecz także możliwość tworzenia kompozycji aromatów podczas domowego rytuału spa. Wszystko to w bardzo radosnej oprawie, bo linię cechuje uroczy desing. Wysokiej jakości, kolorowe opakowania z pewnością zyskają nowe życie po wykorzystaniu cennej zawartości. Słoik czy dzbaneczek mogą stać się przyborami kuchennymi, ozdobami do łazienki lub. to zależy od wyobraźni, którą uruchomisz z Dairy Fun !

Kule do kąpieli Dairy FunKule do kąpieli Dairy Fun materiały prasowe materiały prasowe