WARKA RADLER W PLENERZE

Najczęściej kupowany radler w Polsce niezbędny na majówkę i nie tylko

Warka Radler od 2012 r. stała się prawdziwym majówkowym napojem, którego nie może zabraknąć w menu piknikowych wypraw i podczas wiosennych spotkań z przyjaciółmi na łonie natury. Wariant bezalkoholowy, jeden z niewielu takich radlerów na rynku, orzeźwia smakiem piwnej goryczki nie tylko w czasie zabawy, ale też podczas aktywności rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Już po raz drugi Warka Radler 0,0% udowodniła swoją wyjątkową moc orzeźwienia, gasząc pragnienie maratończyków podczas największej imprezy biegowej w kraju: Orlen Warsaw Marathon.

Warka Radler i beztroska w wakacyjnym menu

Ostatnie 4 lata od pojawienia się radlerów na polskim rynku przyniosły nowy styl celebrowania tradycyjnych majówek. Najbardziej "plenerowym" napojem w piknikowo-grillowym menu Polaków stała się Warka Radler -  mix jasnego piwa i owocowej lemoniady.

Wraz z orzeźwiającym smakiem radlera od Warki, polskie majówki nabrały klimatu beztroski, a do repertuaru spotkań powróciły zapomniane miejskie sporty i gry plenerowe.  Owocowe nuty radlera od Warki przywodzą na myśl letnie zabawy i wakacyjną atmosferę.

Mix jasnego piwa i lemoniady orzeźwia nutą piwnej goryczki i naturalnym smakiem owoców. Do rodziny najczęściej kupowanego w Polsce radlera należą 3 warianty Warki Radler o zawartości alkoholu 2%: Cytryna, Czarna Porzeczka z Limonką i najnowszy Jabłko z Gruszką, a także cytrynowy wariant bezalkoholowy Warka Radler 0,0% - mniej słodka alternatywa dla tradycyjnych napojów orzeźwiających.

Warki Radler 0,0%Warki Radler 0,0% materiały prasowe materiały prasowe

Podwójne orzeźwienie w podróży i na maratonie

Bezalkoholowy radler od Warki niesie orzeźwienie wszędzie i bez żadnych ograniczeń. Można po niego sięgać w każdej chwili, gdy trzeba ugasić pragnienie: podczas aktywności na świeżym powietrzu, w podróży, w pracy czy przy posiłku. Mniej słodki niż tradycyjne gazowane napoje orzeźwiające, jest znakomitym towarzyszem podczas rekreacji na świeżym powietrzu i inspiruje do aktywnego spędzania czasu.

Już po raz drugi Warka Radler 0,0% otworzyła sezon plenerowych aktywności mocnym akcentem jako Partner Wspierający największej imprezy biegowej w Polsce: Orlen Warsaw Marathon. Podczas wielkiego święta biegania bezalkoholowy radler od Warki zaprezentował się w nowym wydaniu: w zakręcanej plastikowej butelce, którą można wygodnie trzymać w dłoni i gasić pragnienie nawet podczas uprawiana sportu, niezależnie od tego, czy jest to poważny bieg, czy beztroska rywalizacja w wakacyjnych klimatach.

Warka Radler na wakacyjnej liście zakupów

Tradycyjnie na początku każdego sezonu Warka Radler prezentuje kolejne nowości (w tym roku jest to wariant Jabłko z Gruszką oraz nowe opakowanie wariantu bezalkoholowego) i przypomina konsumentom o tym, że prawdziwa polska majówka już od kilku lat ma podwójny smak radlera. Warka Radler jest liderem rynku radlerów w Polsce od momentu wprowadzenia w 2012 r. i jednym z najlepiej sprzedających się radlerów na świecie.

***********************************************************************

USTAWA z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi

Uznając życie obywateli w trzeźwości za niezbędny warunek moralnego i materialnego dobra Narodu, stanowi się, co następuje: .

Art. 46. 1. Napojem alkoholowym w rozumieniu niniejszej ustawy jest produkt przeznaczony do spożycia zawierający alkohol etylowy pochodzenia rolniczego w stężeniu przekraczającym 0,5% objętościowych alkoholu.