Komfort dla Twoich stóp!

Nowe produkty #Bielenda Comfort + zadbają o Twoje stopy przyniosą Ci poczucie komfortu.

Comfort + to nowa linia kosmetyków do pielęgnacji stóp od marki Bielenda. Zapewnia zniwelowanie szorstkości i kompleksową ochronę przesuszonym stopom.

Powiedz stop - szorstkiej skórze stóp! Ułatwi Ci to zmiękczający Krem KOMPRES, który zawiera 10% stężenie mocznika, masło shea i witaminę E. Krem posiada formułę zmiękczająco-nawilżającego kompresu, bogatego w silnie nawilżające, odżywcze i łagodzące składniki aktywne. Jego wyjątkowa formuła błyskawicznie wygładzi i nawilży skórę Twoich stóp.

Bielenda Comfort Krem KOMPRES zmiękczający do szorstkiej skóry stópBielenda Comfort Krem KOMPRES zmiękczający do szorstkiej skóry stóp materiały prasowe

materiały prasowe

Popękane, bolące pięty? Z pomocą przybędzie Krem OPATRUNEK, który dzięki zawartości wysokiego 10% stężenia gliceryny oraz lanoliny i d-panthenolu idealnie troszczy się o skłonną do pękania skórę pięt.

Bielenda Comfort Krem MASKA do stóp przeciw zrogowaceniomBielenda Comfort Krem MASKA do stóp przeciw zrogowaceniom materiały prasowe materiały prasowe

Ciekawą propozycją z nowej linii są Skarpety eksfoliujące - zapewniają intensywne złuszczenie zgrubiałego naskórka. Po 7-10 dniach od zabiegu stopy stają się idealnie miękkie i gładkie, a efekt utrzymuje się nawet do kilku tygodni.

Bielenda Comfort Skarpetki eksfoliującBielenda Comfort Skarpetki eksfoliując materiały prasowe materiały prasowe

Nadmierna potliwość stóp bywa uciążliwa. Zapobiec temu może właściwie dobrany preparat odświeżający skórę stóp - Antyperspirant w mgiełce. Zapewni Ci świeżość i komfort każdego dnia, a dokuczliwa potliwość przestanie już być Twoim problemem.

Bielenda Comfort Antyperspirant w mgiełceBielenda Comfort Antyperspirant w mgiełce materiały prasowe materiały prasowe