Klej do gumy i skóry - w domu, w podróży, wszędzie

Pęknięty pasek skórzanej torby, dziura w dętce podczas wyprawy za miasto czy nieszczelność w namiocie takie sytuacje zdarzają się w najmniej pożądanych momentach. Warto być na nie przygotowanym.

Kauczukowy klej marki DRAGON do gumy i skóry to produkt oferowany w tubce (25 ml). Dzięki małemu, poręcznemu opakowaniu można go łatwo schować do torby podróżnej, dobrze wpasuje się również w domową skrzyneczkę na narzędzia. Produkt jest klejem kontaktowym przeznaczonym do skóry, gumy, tkanin gumowych czy filcu. Można go zatem wykorzystywać w drobnych pracach remontowych i w robótkach ręcznych. Preparat, naniesiony cienką warstwą na obie łączone powierzchnie, a po 1 minucie mocno dociśnięty, tworzy wodoodporną, elastyczną i bardzo wytrzymałą spoinę. Wstępne wiązanie zapewnia w ciągu godziny, pełne - po 24 godzinach. Można go używać na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Dane techniczne Produkt Klej DRAGON do gumy i skóry Producent Dragon Poland Opakowanie 25 ml, tuba blistrowana Kolor kleju Kremowy lub lekko żółty Wydajność 2-3 m2/L w zależności od rodzaju i porowatości klejonych elementów Czas wstępnego wiązania 1 godzina Czas pełnego wiązania 24 godziny Odporność spoiny na temperatury -20 °C do +80 °C