Młody i piękny wygląd skóry z Plantscription SPF 25

Power Anti-aging cream i Plantscription Youth-renewing Power Night od Origins Linia Plantscription została stworzona z myślą o skórze, która potrzebuje nawilżeniai przywrócenia elastyczności.

Wzbogacona w korę z drzewa Anogeissus, pochodzącego z Republiki Ghany w Afryce Zachodniej, znacznie poprawia jej wygląd już po dwóch tygodniach stosowania. Plantscription SPF 25 Power Anti-aging cream i Plantscription Youth-renewing Power Night od Origins to zaawansowane kremy pomagające utrzymać nieskazitelny wygląd skóry mimo upływającego wieku.

Plantscription SPF 25 Power Anti-aging cream - Krem pomagający zachować skórze młody wygląd

Krem do twarzy pomaga uporać się z czterema głównymi oznakami starzenia się skóry - widocznie redukuje drobne linie i zmarszczki, ujędrnia, wygładza teksturę oraz przywraca sprężystość. Nowo-powstała formuła pomaga dojrzałej skórze wrócić do formy dzięki ekstraktowi z nasion kopru, który dostarcza skórze elastynę. Strączyniec oskrzydlony, znaleziony w Azji Południowo-Wschodniej pomaga odzyskać elastyczność i przedłużyć młodość skóry. Krem odbudowuje młodzieńczą strukturę, w widoczny sposób redukuje zmarszczki i przywraca sprężystość. Po zastosowaniu, krem dostarcza nawilżenie oraz zapewnia ochronę UV, dzięki czemu skóra zachowuje długotrwały, młody wygląd.

Plantscription SPF 25 Power Anti-aging creamPlantscription SPF 25 Power Anti-aging cream materiały prasowe


Plantscription Youth-renewing Power Night Cream - Krem odmładzający na noc

Ten bogaty zabieg anti-aging na noc dostarcza skórze nawilżenie, które przywraca jej młody i piękny wygląd. Plantscription Youth-renewing Power Night Cream pomaga zredukować zmarszczkii nadaje sprężystość. W połączeniu z bogatym w elastynę ekstraktem z nasion kopru oraz z przedłużającym młodość strączyńcem oskrzydlonym pomaga w odzyskaniu elastyczności i zapewnia skórze zabezpieczenie przed utratą jędrności.

Plantscription Youth-renewing Power Night CreamPlantscription Youth-renewing Power Night Cream materiały prasowe

Naszą misją w Origins jest tworzenie wysokowydajnych, naturalnych produktów do pielęgnacji skóry bazujących na naturalnych składnikach, o właściwościach potwierdzonych naukowo. Wykorzystujemy rośliny o silnych właściwościach, organiczne składniki i w 100% naturalne olejki eteryczne. Nasze długoletnie zaangażowanie w ochronę planety, jej zasobów i wszystkich jej mieszkańców jest potwierdzone przez nasze przyjazne dla Ziemi i zwierząt praktyki, opakowania i procedury. Założona w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku, firma Origins rozpoczęła międzynarodową działalność w 1991 roku. Jej produkty są obecnie sprzedawane w Australii, Austrii, Kanadzie, Chinach, Danii, Niemczech, Holandii, Hongkongu, Irlandii, Japonii, Korei, Malezji, Nowej Zelandii, Norwegii, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Tajwanie, Tajlandii i Wielkiej Brytanii.

Produkty firmy Origins NIE ZAWIERAJĄ:
parabenów ? ftalanów ? glikolu propylenowego ? oleju mineralnego ? PABA ? wazeliny
parafiny ? DEA ? składników pochodzenia zwierzęcego (z wyjątkiem miodu i wosku pszczelego, których pozyskiwanie nie jest związane z okrucieństwem wobec zwierząt)
Firma Origins testuje swoje produkty w ramach paneli dla wolontariuszy. W celu uzyskania dodatkowych informacji odwiedź stronę: https://www.facebook.com/OriginsPolska lub https://instagram.com/originspl/