Polskie gwiazdy powitały lato w romantycznym ogrodzie "Raffaello" w Wilanowie

Romantyczna sceneria ogrodu przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie, ciepły letni wieczór i najlepsze towarzystwo - wszystko to w ramach kolejnej imprezy z okazji Inauguracji Lata z Raffaello.

To coroczne wydarzenie, podczas którego polskie gwiazdy spotykają się, aby wspólnie celebrować piękne, a zarazem ulotne chwile.

Anna Wendzikowska na spotkaniu w WilanowieAnna Wendzikowska na spotkaniu w Wilanowie oSE,u~ 8{uk/v.]x-}u5[b54O.;9lLrdH5VDKmwWxGo

Już po raz czwarty "Raffaello" zaprosiło do wspólnego celebrowania lata. Wieczorem 23 czerwca, ogród przed Oranżerią Pałacu w Wilanowie zamienił się w romantyczny, kwiatowy ogród "Raffaello", w którym goście mieli okazję rozkoszować się urokiem niezapomnianych chwil. Spotkanie odbyło się pod hasłem romantycznego lata, pełnego zaskakujących i zmysłowych doznań. "Już po raz kolejny biorę udział w Inauguracji Lata z Raffaello i zawsze jest to dla mnie wielka przyjemność. Bardzo lubię lato, a to wydarzenie jest dla mnie takim symbolicznym początkiem tej pory roku" - mówi Anna Wendzikowska.

Tamara Arciuch i Bartłomiej KasprzykowskiTamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski materiały prasowe materiały prasowe

Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć także innych polskich gwiazd - Doroty Gardias, Joanny Krupy, Weroniki Rosati, Omeny Mensah, Aleksandy Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego i wielu innych. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zatroszczyli się o wyjątkową atmosferę spotkania. Wieczór zakończył się występem gościa specjalnego - Andrzeja Piasecznego, który zachwycił gości niezwykłym koncertem. "Bardzo miło występuje się dla tak wspaniałej publiczności w tak pięknych okolicznościach. Mam nadzieję, że dla wszystkich gości ten wieczór był tak miły, jak dla mnie" - mówi Andrzej Piaseczny.

Miejsce i wyjątkowa scenografia prezentująca świat "Raffaello" pozwoliły gościom przenieść się w świat romantycznych, letnich doznań, które podobnie jak smak zmysłowych i delikatnych pralin "Raffaello" na długo pozostaną w pamięci gości.

Prowadzący na evencie RaffaelloProwadzący na evencie Raffaello materiały prasowe materiały prasowe