Przyciemnij brwi i rzęsy, podkreśl spojrzenie!

Nowoczesny wymiar bezpiecznej koloryzacji brwi i rzęs z nową żelową henną od Delia Cosmetics.

Żelowa henna do brwi i rzęs Delia Cosmetics

Bezpieczna w stosowaniu formuła została przebadana dermatologicznie i jest zgodna z Rozporządzeniem UE. Efekt koloryzacji jest widoczny już po 5 minutach, a wysoka wydajność produktu pozwala na wykonanie nawet
do 15 zabiegów. Kosmetyk polecany dla kobiet o czarnych
i ciemno brązowych włosach.

Korzyści:
. Profesjonalna jakość żelu koloryzującego i nowoczesna formuła aktywatora pozwala na wygodną koloryzację brwi i rzęs w domowym zaciszu i efekt jak z salonu.
. Nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu.

Aplikacja:
Do produktu dołączona jest miseczka i wygodny aplikator ze szczoteczką, które ułatwiają precyzyjne rozmieszanie i nałożenie produktu.
1. Przed zafarbowaniem zabezpieczyć skórę wokół brwi i rzęs przy użyciu tłustego kremu.
2. W miseczce za pomocą szpatułki trzeba wymieszać ok. 1 cm żelu, z 10-12 kroplami aktywatora z buteleczki. Mieszamy do uzyskania jednorodnej, żelowej konsystencji.
3. Po wymieszaniu aplikatorem nakładamy kosmetyk na brwi. Preparat należy nałożyć bezpośrednio po przygotowaniu!
4. Po około 5 minutach zmywamy go z brwi wodą z mydłem, a następnie jeszcze raz przemywamy czystą wodą. Jeśli chcemy uzyskać ciemniejszy kolor, trzeba wydłużyć czas farbowania o kilka minut. Po zakończeniu zabiegu dobrze jest posmarować skórę kremem nawilżającym.

Próba uczuleniowa
Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu należy posmarować skórę za uchem lub na wewnętrznej powierzchni ręki (okolice łokcia) mieszaniną żelu z aktywatorem w stosunku 1:1, zostawić na 10 minut, a następnie zmyć. Jeżeli po upływie 24 godzin nie nastąpiło podrażnienie lub zaognienie skóry, preparat można stosować.

..........................................................................................................................................

Delia Cosmetics polski producent kosmetyków z ponad 15-letnim doświadczeniem, posiadający niezwykle bogate portfolio kosmetyczne oraz ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w ponad 60 krajach na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu i paznokci. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi.