Reebok Pop Up Store już otwarty!

Wierzysz, że fitness to styl życia, a nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu? Rozpocznij lato z solidną dawką pozytywnej energii! W samym sercu Warszawy, w cieniu Złotych Tarasów, otwarty został Reebok Pop Up Store. Będzie tam można uzupełnić swoją fitnessową szafę o najwyższej jakości odzież z najnowszej kolekcji Reebok, a także zmierzyć się z samym sobą podczas wymagających sportowych wyzwań oraz najmodniejszych treningów sezonu.

Reebok Pop Up Store to unikatowy, wielkomiejski koncept marki, który wystartował w ostatnim tygodniu czerwca w centrum stolicy. Organizatorzy zadbali o różnorodność miejsca, tym samym Reebok Pop Up Store, to aż 3 dedykowane strefy:

. Strefa zakupowa, gdzie premierowo będzie można nabyć najnowszą kolekcję Reebok jesień – zima 2016, w tym absolutnie unikatowe produkty, nie pojawiające się dotąd w regularnej sprzedaży, jak kolekcja dedykowana dyscyplinie sportowej inspirowanej sztukami walki – combat
. Strefa treningowa, gdzie 7 dni w tygodniu każdy chętny będzie mógł wziąć udział
w profesjonalnych treningach przygotowanych we współpracy z globalnymi partnerami marki – jak CrossFit, czy Les Mills oraz lokalnymi ambasadorami i partnerami marki z obszaru treningu funkcjonalnego, jogi czy sportów walki
. Strefa chill out z przestrzenią do odpoczynku po treningu, naturalnymi sokami marki Cleanse Me, a także z częścią rozrywkową, gdzie będzie można spróbować swoich sił w grze na konsoli EA Sports UFC 2 jako Joanna Jędrzejczyk, a także sprawdzić swój refleks na urządzeniu Blink – wykorzystywanym na co dzień przez topowych zawodników UFC

Na potrzeby projektu stworzona została aplikacja mobilna Reebok Pop Up Store. Każda aktywność w strefie: zakupy czy udział w treningu będzie nagradzana punktami. Na koniec każdego miesiąca osoby z najwyższą ilością punktów otrzymają atrakcyjne nagrody od marki.

W harmonogramie Reebok Pop Up Store zaplanowane zostały także 3 duże wydarzenie sportowe, które sprawią, że w tych dniach Warszawa stanie się centrum fitnessowego świata.

Pierwsze z nich to 99 problems powered by Reebok. Będą to pierwsze duże zawody CrossFit w Warszawie organizowane przez CrossFit R99 z Bartkiem Lipką, posiadaczem tytułu The Fittest in Poland. Zawody odbędą się 9 i 10 lipca w dwóch kategoriach Elite i Open.

Reebok Pop Up Store będzie funkcjonował do 3 września. Harmonogram treningów oraz wszystkich pozostałych atrakcji planowanych w ramach Reebok Pop Up Store publikowany będzie regularnie na wydarzeniu Facebook Reebok Pop Up Store.

Partnerem Reebok Pop Up Store obsługującym strefę zakupową jest sieć GO Sport. Dodatkowo Reebok i GO Sport przygotowali atrakcyjne nagrody dla uczestników treningów, które skrywa sejf ustawiony w sklepie GO Sport w Złotych Tarasach.

Więcej informacji:
Wydarzenie Reebok Pop Up Store na Facebook
https://www.facebook.com/ReebokPoland
www.reebok.pl