Porcelana Fyrklövern - idealny prezent ślubny

Mamy pełnię lata, a to oznacza najgorętszy okres sezonu ślubnego. Wraz z zaproszeniem pojawia się nasza wielka radość i jednocześnie pytanie - co kupić w prezencie młodej parze?

Linia Celebration to delikatna i wytworna zastawa, wyróżniająca się zaokrąglonymi kształtami i ręcznym zdobieniem. Platynowe wykończenie wieńczy najwyższej jakości porcelanę, czyniąc z niej elegancki prezent. Inspiracją do powstania tego serwisu była romantyczna historia wprost idealna na tego typu okazje. Autorka dzieła, artystka Anne Rooslien stworzyła tę zastawę w hołdzie złożonym szwedzkiej księżniczce z okazji jej zaślubin. Innymi słowy, Celebration to wręcz wymarzone dopełnienie uroczystej atmosfery ślubu.

Serwis Celebration - FyrklövernSerwis Celebration - Fyrklövern materiały prasowe

Zastawa Lace jest kwintesencją elegancji i wyrafinowanego stylu. Serwis wyróżnia gustowne połączenie bieli koronki i dyskretnego blasku platyny z porcelaną w oryginalnym, ostrygowym odcieniu. Unikatowe wzory wspaniale prezentują się na dużych talerzach dekoracyjnych, spełniając oczekiwania osób o najbardziej wymagającym guście. Serwis Lace uzupełniają oryginalne, cieniowane kieliszki do czerwonego wina oraz szklanki. Ręcznie malowane, platynowe ranty połyskują biżuteryjnie, wyrażając styl twórcy kolekcji - Larsa Wallina, który słynie z unikalnych kreacji tworzonych dla dworu królewskiego. Na każdym elemencie porcelany znajduje się podpis i platynowa pieczęć projektanta.

Serwis Lace - FyrklövernSerwis Lace - Fyrklövern materiały prasowe

Serwis Victoria to bardzo romantyczny prezent ślubny. Stworzony z okazji ślubu szwedzkiej księżniczki Victorii, olśniewa arystokratycznym blaskiem. Delikatna forma, subtelne wzornictwo i zdobienia 18-karatowym złotem, czynią z niej luksusowy prezent, który zachwyci państwa młodych. Wyjątkowy charakter nadaje zastawie wijący się niczym wstęga wzór, który zdobi zarówno śnieżnobiałą porcelanę, jak i kieliszki do wina oraz szklanki.

Serwis Victoria - FyrklövernSerwis Victoria - Fyrklövern materiały prasowe

***************************************************************************************************

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” - to hasło przyświeca Fyrklövern. www.fyrklovern.pl