SZTUKA PAKOWANIA z Cece of Sweden

Pakowanie się to z pewnością najmniej przyjemny element podróżowania. Jak pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy w bagażu, który zawsze wydaje się zbyt mały? Co zabrać ze sobą, a z czego niechętnie zrezygnować? Z marką Cece of Sweden nie musisz już iść na żaden kompromis.

Przed wakacyjnym wyjazdem próbujemy zostać mistrzami logistyki, bez końca obmyślając plan zmieszczenia wszystkich niezbędnych gadżetów w walizce podróżnej. Czasem jednak metoda minimum wysiłku – maksimum korzyści, przynosi najlepsze rezultaty. Pakując się na wyjazd, warto zabrać ze sobą miniaturki używanych na co dzień produktów! Marka Cece of Sweden oferuje najwyższej jakości szwedzkie kosmetyki do pielęgnacji włosów w wersji mini. Podręczne, wygodne opakowania zmieszczą się w każdej kosmetyczce lub podróżnym plecaku. Wzmocnią włosy, które w czasie urlopu poddawane są wielu próbom – słońca, wiatru i słonej wody. Lekkie miniaturki uratują włosy w każdej sytuacji, a Ty będziesz mogła cieszyć się lśniącymi, odżywionymi włosami.

Cece MED, Stop wypadaniu włosów SZAMPON
Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii.

Stop wypadaniu włosów SZAMPONStop wypadaniu włosów SZAMPON materiały prasowe

Cece MED, Stop wypadaniu włosów ODŻYWKA
Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów.

Cece MED, Stop wypadaniu włosów ODŻYWKACece MED, Stop wypadaniu włosów ODŻYWKA materiały prasowe

Cece MED, Jedwab – włosy suche i zniszczone SZAMPON
Formuła z jedwabiem nawilża włosy i odbudowuje ich zniszczoną strukturę. Wygładza powierzchnię włosów i nadaje im intensywny połysk. Nie obciąża włosów.

Cece MED, Jedwab - włosy suche i zniszczone SZAMPONCece MED, Jedwab - włosy suche i zniszczone SZAMPON materiały prasowe

Cece MED, Jedwab – włosy suche i zniszczone ODŻYWKA
Formuła z jedwabiem nawilża włosy, odbudowuje ich zniszczoną strukturę. Wygładza powierzchnię włosów, zapobiega utracie wilgotności i nadaje im intensywny połysk.

Cece MED, Jedwab - włosy suche i zniszczone ODŻYWKACece MED, Jedwab - włosy suche i zniszczone ODŻYWKA materiały prasowe

Cece MED, Włosy tłuste SZAMPON
Formuła oparta na ekstraktach roślinnych reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza skórę głowy i pozostawia ją świeżą na dłużej. Formuła szamponu zawiera wyciągi roślinne, m.in. z arniki i rozmarynu.

Cece MED, Włosy tłuste SZAMPONCece MED, Włosy tłuste SZAMPON materiały prasowe

CENA ZA KAŻDY KOSMETYK: 5,99zł/50 ml

Cece of Sweden to marka profesjonalnych produktów do włosów, która jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Skrót cece wywodzi się od słów "creative coiffure" (kreatywne fryzjerstwo), natomiast „Sweden” w nazwie wiąże się ze szwedzką recepturą i technologią produkcji. Początkowo marka była kierowana wyłącznie na rynek fryzjerski, dziś dostępna jest także na rynku konsumenckim, oferując szeroką gamę profesjonalnych, wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów.