UŚMIECHNIJ SIĘ!
Jedziesz na wakacje z Curaprox

Jako nowoczesne Superwoman jesteśmy przygotowane na każdą okoliczność - nawet w trakcie wakacyjnego wyjazdu nic nas nie zaskoczy! Do tego oczywiście mamy słabość do rozmiaru mini, która zawsze sprawdza się w podróży. Z miniaturowym zestawem CURAPROX, olśnisz wszystkich swoim „Hollywood smile”, którego nie może zabraknąć w wakacyjnym looku.

Dbałość o higienę w czasie podróży to absolutna konieczność. By o każdej porze móc zachwycać nienagannym uśmiechem, warto sięgnąć po Zestaw podróżny CURAPROX TS 261. To idealny zestaw ratunkowy w czasie każdej wycieczki. W małym, wygodnym pudełeczku znajdują się:

- podróżna składana szczoteczka do zębów CURAPROX super soft

- pasta do zębów CURASEPT ADS 705

Ten dyskretny zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba w trakcie długiej podróży. Kompaktowe opakowanie idealnie mieści się w torebce, plecaku czy kieszeni spodni. Ponadto można go zabrać na pokład samolotu w bagażu podręcznym. W kilka minut przywróci poczucie czystości, odświeżenia i komfortu, by podczas wakacji szeroki uśmiech na twarzach gościł jak najczęściej!

Miniaturowy zestawe CURAPROXMiniaturowy zestawe CURAPROX materiały prasowe

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej.  Wszystkie produkty Curaprox są tworzone  i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.