Olimpijczycy z całego świata pokazali się w nocy z piątku na sobotę podczas ceremonii otwarcie Igrzysk Olimpijskich w Rio

Na czele każdej reprezentacji weszli chorążowie z narodowymi flagami. Aby jak najlepiej zaprezentować się na arenie, która patrzył cały świat, oddali się w ręce stylistów Procter&Gamble w specjalnie przygotowanym Salonie P&G w Wiosce Olimpijskiej

Spośród 25 reprezentantów, mamy zdjęcia zza kulis przygotowań Caroline Wozniacki, tenisistki z Danii, oraz reprezentantów Japonii, Bahamów, Chin i Australii!

  • Isheau Wong, Tajwan, (jeździectwo)
  • Lei Sheng, Chiny, (szermierka)
  • Anna Meares, Australia, (kolarstwo)
  • Ramu Tok Ashiki, Japonia, (koszykówka)
  • Shanaue Miller, Bahamy, (lekkoatletyka)

O ich wygląd zadbał stylista gwiazd Gabriel Samra z zespołem oraz markami Pantene, Gillette, Aussie i Head & Shoulders.

Każda stylizacja była inspirowana ideą patriotyzmem, tak ważną podczas Igrzysk Olimpijskich, oraz naturalnym pięknem Rio de Janeiro! Styliści P&G dbają na co dzień wygląd i komfort w Wiosce Olimpijskiej Salonie P&G.

Każdy ze sportowców może się poddać różnym zabiegom, dzięki którym nie tylko będą mogli się zrelaksować, lecz także świetnie wyglądać na podium czy przed kamerami.

W ramach kampanii "Dziękuję Ci Mamo" P&G zabrało do Rio najwierniejsze fanki sportowców, czyli ich mamy, aby mogły być z nimi w czasie zmagań o medal olimpijski. Specjalnie dla nich został stworzony P&G Family Home - dom z dala od domu - gdzie i one będą mogły oddać się w ręce specjalistów. Idea kampanii olimpijskiej P&G "Dziękuję Ci Mamo" zrodziła się z przekonania, że za sukcesem każdego dziecka stoi jego mama, która poprzez pomoc, wsparcie w codziennych czynnościach oraz bycie wzorcem umożliwia rozwój potencjału dziecka. Kampania jest ukłonem i podziękowaniem za ciężką pracę oraz codzienne zaangażowanie mam.

P&G Olympic Village SalonP&G Olympic Village Salon Marianna Massey / Getty Images Marianna Massey / Getty Images