DKNY przedstawia nowy, kuszący zapach: Be Tempted

Poznaj nową, kuszącą odsłonę słynnego ?jabłuszka? od DKNY. Intensywny, czerwony kolor podkreśla uwodzicielski, zmysłowy zapach, wydobywający się z głębi flakonu. Be Tempted przyciąga swoim blaskiem odbijającym światła nowojorskiego, nocnego miasta.

DKNY Be Tempted to orientalny zapach z rodziny gourmand, który został zanurzony w soczystych owocach, tworząc mieszankę pobudzającą zmysły. Wyczuwalne nuty czarnej porzeczki przeplatają się z wyrazistą lukrecją, a cytryna i jabłko winesap, dają poczucie lekkości i odświeżenia. Sercem zapachu jest luksusowy różany olejek eteryczny, który łączy się z charakterystycznym powiewem fiołków oraz bogatym, zmysłowym kwiatem pomarańczy. Egzotyczny olejek z indonezyjskiej paczuli przeplata się z kremową wanilią i mirrą, przyprawiając o szybsze bicie serca.

DKNY Be TemptedDKNY Be Tempted materiały prasowe

Nuta głowy: pączki czarnej porzeczki, lukrecja, czerwone owoce, cytryna

Nuta serca: różany olejek eteryczny, fiołki, kwiat pomarańczy

Nuta głębi: paczula, wanilia, mirra

Opakowanie: luksusowa, szklana butelka w kolorze czerwonym, z metaliczną zakrętką. Wyróżniającym się motywem na flakonie jest zarys węża, który przywołuje zmysłową energię zapachu.
DKNY Be Tempted będzie dostępny: od 1 sierpnia w perfumeriach Sephora oraz od 1 września w perfumeriach Douglas.

Ceny:
DKNY BE TEMPTED EDP 100 ML, 379 pln
DKNY BE TEMPTED EDP 50 ML, 275 pln
DKNY BE TEMPTED EDP 30 ML, 189 pln

**************************************************************************************************
DKNY, ZAŁOŻONY W 1989, STWORZONY ZOSTAŁ PRZEZ DONNĘ KARAN JAKO ULICZNA MARKA DLA JEJ LUKSUSOWEJ KOLEKCJI. ZAPACHY DKNY SĄ ODZWIERCIEDLENIEM KULTOWEGO MIASTA ORAZ LEGENDARNEJ MARKI NIM INSPIROWANEJ - „GOTOWOŚĆ DO MIŁOŚCI, ŻYCIA I PRZYGODY”.