Original Skin Essence Lotion z kompleksem Dual-Fermentc

Osiągnięcie odpowiednio nawilżonej cery to niełatwe zadanie. O pielęgnację i zabezpieczenie skóry warto zadbać jak najwcześniej. Młoda cera potrzebuje szczególnej opieki. Zwłaszcza, kiedy pojawiają się na niej pierwsze oznaki utraty jędrności, takie jak rozszerzone pory, nierówny koloryt skóry czy szorstkość w dotyku.

Origins przedtawia swój nowy produkt - Original Skin Essence Lotion – płyn do twarzy z dobroczynnymi właściwościami, który zwiększa nawilżenie, wygładza skórę, widocznie minimalizuje pory i zapewnia efekt niezkazitelnego blasku. Lotion zainspirowany został popularnym koreańskim trendem, który wykorzystuje sfermentowane składniki, aby dostarczyć skórze efektywnych rezultatów. Original Skin Essence Lotion posiada silnie działający kompleks Dual-Ferment, który sprawia, że skóra wygląda na zdrową i pełną energii. Formuła zawierająca melasę oraz fitosfingozynę odstresowuje skórę, poprawia jej odcień i podkreśla czystość.

Original Skin Essence Lotion wraz z kompleksem Dual-Ferment wykorzystuje wyciąg z nasion kasztanowca, aby odnowić naskórek i odzyskać jego nieskazitelny wygląd. Dwa kluczowe składniki jakimi są kanadyjska wierzbówka kiprzyca oraz perskie drzewo jedwabne intensywnie nawilżają oraz minimalizują pory, zapewniając skórze zdrowy, promienny wygląd.

Składniki

• Melasa - prosto ze Stanów Zjednoczonych; pomaga wyrównać koloryt skóry, podczas gdy naturalny lipid, jakim jest fitosfingozyna, walczy z czynnikami podrażniającymi

• Kanadyjska wierzbówka kiprzyca pomaga osiągnąć mniej matowy i blady wygląd skóry, ponadto podkreślając blask i przywracając czystość skóry.

• Perskie drzewo jedwabne pochodzi z Azji Poludniowo-Wschodniej i znane jest
z właściwości odstresowujących, a dzięki swoim uspokajającym, ziołowym właściwościom, nazywane jest drzewem szczęścia

• Ekstrakt z nasion kasztanowca pomaga wygładzić wierzchnią warstwę skóry.

• Mieszkanka olejków eterycznych z grejpfruta, lawendy, pelargonii, róży, drzewa sandałowego, rumianku oraz szałwii muszkatołowej odświeża zmysły.

Aby uzyskać olśniewającą i promienną skórę, należy użyć Original Skin Essence Lotion rano i wieczorem, tuż po użyciu maseczki Original Skin Retexturizing Mask z różaną glinką. Następnie zaleca się użyć serum Original Skin Renewal Serum, aby zmierzyć się z innymi problemami skórnymi okresu ćwierćwiecza, takimi jak szorstkość skóry, powiększone pory, zestresowana skóra, niedoskonałości czy brak blasku.

Cena: 119zł/150ml
Original Skin Essence Lotion jest wyłącznie dostępny w salonie firmowym Origins
w Galerii Mokotów w Warszawie.

Naszą misją w Origins jest tworzenie wysokowydajnych, naturalnych produktów do pielęgnacji skóry bazujących na naturalnych składnikach, o właściwościach potwierdzonych naukowo. Wykorzystujemy rośliny o silnych właściwościach, organiczne składniki i w 100% naturalne olejki eteryczne. Nasze długoletnie zaangażowanie w ochronę planety, jej zasobów i wszystkich jej mieszkańców jest potwierdzone przez nasze przyjazne dla Ziemi i zwierząt praktyki, opakowania i procedury. Założona w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku, firma Origins rozpoczęła międzynarodową działalność w 1991 roku. Jej produkty są obecnie sprzedawane w Australii, Austrii, Kanadzie, Chinach, Danii, Niemczech, Holandii, Hongkongu, Irlandii, Japonii, Korei, Malezji, Nowej Zelandii, Norwegii, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Tajwanie, Tajlandii i Wielkiej Brytanii.

Produkty firmy Origins NIE ZAWIERAJĄ:

  • parabenów
  • ftalanów
  • glikolu propylenowego
  • oleju mineralnego
  • PABA
  • wazeliny
  • parafiny
  • DEA
  • składników pochodzenia zwierzęcego (z wyjątkiem miodu i wosku pszczelego, których pozyskiwanie nie jest związane z okrucieństwem wobec zwierząt)

Firma Origins testuje swoje produkty w ramach paneli dla wolontariuszy. W celu uzyskania dodatkowych informacji odwiedź stronę: https://www.facebook.com/OriginsPolska lub https://instagram.com/originspl/