Apis ANTYCELLULIT Skoncentrowane serum z minerałami z Morza Martwego i czerwoną herbatą Pu-Erh - 200 ml

Seria kosmetyków profesjonalnych APIS NATURAL COSMETICS, oparta na wyjątkowych właściwościach minerałów z Morza Martwego, jest flagową linią produktową polskiego producenta.

Naturalne bogactwo Morza Martwego, najbardziej skoncentrowanego źródła minerałów na świecie, od ponad 17 lat stanowi podstawowy komponent kosmetyków linii Dead Sea Minerals SPA INSPIRATION, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji ciała. Głównym zadaniem Skoncentrowanego serum z minerałami z Morza Martwego i czerwoną herbatą Pu-Erh marki APIS NATURAL COSMETICS jest przede wszystkim pomoc w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.
Linia kosmetyków Dead Sea Minerals SPA INSPIRATION, czerpiąc inspirację z wyjątkowych właściwości czarnego błota i minerałów z Morza Martwego, w sposób holistyczny dostarcza skórze cały kompleks pożądanych witamin, minerałów i składników odżywczych.

Skoncentrowane serum z minerałami z Morza Martwego i czerwoną herbatą Pu-Erh marki APIS NATURAL COSMETICS jest połączeniem odpowiednio dobranych antycellulitowych składników aktywnych: minerałów z Morza Martwego, będących bogatym źródłem mikro i makroelementów (wapń, magnez, jod, brom, potas i żelazo), oraz ekstraktów z czerwonej herbaty Pu-Erh, zielonej herbaty, alg morskich, kasztanowca, kawy Arabica i l-karnityny. Serum skutecznie wspomaga redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność, a także wzmacnia napięcie skóry i tkanki podskórnej. Minerały z Morza Martwego głęboko wnikają w pory skóry, działają oczyszczająco, stymulują metabolizm komórkowy, aktywizują naturalne funkcje skóry i wspomagają jej zdolność wydalania substancji toksycznych. Działają na skórę łagodząco, wzmacniają ją, rewitalizują oraz poprawiają dynamikę krążenia podskórnego, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona. Tak przygotowana skóra przygotowana jest na mocne uderzenie składników antycellulitowych, tj. ekstraktu z czerwonej herbaty Pu-Erh, alg morskich, kasztanowca, kofeiny oraz l-karnityny, które poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry, wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejszają objawy tzw. „skórki pomarańczowej’’. W efekcie, koncentracja składników aktywnych, zawartych w preparacie, o działaniu synergicznym i uzupełniającym sprawiają, że skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna.
Serum dostępne jest w wygodnej tubce z praktycznym zamknięciem, umożliwiającym pożądane dozowanie kosmetyku i jego wygodne przechowywanie.

www.apis-sklep.pl
www.apiscosmetics.pl

 ****************************************************************************************************

*APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma od 26 lat produkująca wyjątkowo skuteczne, wielofunkcyjnie działające, naturalne kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, przeznaczone zarówno dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, jaki i do wysoce skutecznej pielęgnacji w domu. Od początku powstania firmy priorytetem w produkcji była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu, dzięki czemu kosmetyki marki są od wielu lat znane i cenione w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz przez konsumentów detalicznych. Technologie w APIS NATURAL COSMETICS opracowywane są od podstaw i stanowią połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii. APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów. Cyklicznie prowadzone testy kosmetyków pozwalają utrzymywać ich jakość na najwyższym poziomie, kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną. Firma produkuje kosmetyki najnowszej generacji, jej misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem firmy jest zadowolenie klientów, którzy od lat stosując produkty Apis doceniają ich skuteczność i znaczenie dla urody.