EXPERTO Professional ANTIFRIZZ Linia kosmetyków do włosów puszących się i matowych

Puszące się i matowe włosy to problem wielu kobiet. Aby jemu zaradzić i ujarzmić niesforne włosy, eksperci marki Cece of Sweden stworzyli nowość - linię EXPERTO Professional ANTIFRIZZ.

Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym oraz innowacyjnym formułom produktów, włosy stają się gładkie, odżywione i pełne blasku. Co więcej, produkty EXPERTO Professional ANTIFRIZZ nie zawierają SLS, parabenów, MIT, CIT, olejów mineralnych oraz sztucznych barwników. Oddaj włosy pod opiekę eksperta i ciesz się niesamowitym efektem.

EXPERTO Professional ANTIFRIZZEXPERTO Professional ANTIFRIZZ materiały prasowe

Linia EXPERTO Professional ANTIFRIZZ to kompozycja wyselekcjonowanych składników aktywnych oraz innowacyjne, nowe formuły:

* NORI COMPLEX – zapobiega puszeniu, chroni włosy przed przesuszeniem i zwiększa ich elastyczność

* VITAMIN COMPLEX – kompleks witamin z grupy B, który poprawia kondycję włosów

* KERARICE  –  przywraca połysk i gładkość

* KERAMARE  – chroni przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury, nadaje połysk

* PANTHENOL – działa łagodząco na skórę głowy, nadaje włosom połysk i miękkość

Na linię EXPERTO Professional –  ANTIFRIZZ składają się:

- Szampon 400 ml

- Odżywka 250 ml

Cena obu produktów: 24,99 zł

Produkty EXPERTO Professional ANTIFRIZZ dostępne są w: Super-Pharm, Hebe, Rossmann, Natura oraz w dobrych drogeriach na terenie całego kraju.

*************************************************************************************************

Cece of Sweden to marka profesjonalnych produktów do włosów, która jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Skrót cece wywodzi się od słów "creative coiffure" (kreatywne fryzjerstwo), natomiast „Sweden” w nazwie wiąże się ze szwedzką recepturą i technologią produkcji. Początkowo marka była kierowana wyłącznie na rynek fryzjerski, dziś dostępna jest także na rynku konsumenckim, oferując szeroką gamę profesjonalnych, wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów.