AdVENTuROS - DZIKA PRZYGODA Z MARKĄ PURINA!!!

Wszyscy właściciele uwielbiają rozpieszczać swoje psy dając im to, co najlepsze. Jednak jak wśród wielu oferowanych przekąsek dla psów wybrać te odpowiednie, skoro większość wydaje się bardzo podobna do siebie, zarówno w smaku, rodzaju czy kształcie? Od teraz nie będzie już tego problemu! Marka PURINA wprowadza na rynek zupełną nowość - przekąski dla psów AdVENTuROS w oryginalnych dzikich smakach, które z pewnością sprawią, iż nasz pies będzie z radością merdał ogonem. Od teraz nasze psy będą mogły cieszyć się niepowtarzalnymi smakami podczas codziennych zabaw czy spacerów.

Nowe, bogate w mięso przekąski AdVENTuROS w trzech oryginalnych smakach zainspirowanych dziką naturą to coś, na co czekały wszystkie psy. Koniec z nudnymi, powtarzalnymi smakami. Od teraz właściciele psów mogą dać swoim ulubieńcom przysmak, który z pewnością podbije ich serca i sprawi, że będą z radością merdać ogonem. Przekąski AdVENTURoS o smaku dzika, o smaku bawoła oraz o smaku sarniny to zdecydowana "rewolucja smakowa" na rynku. Inspirowane dziką przyrodą przysmaki są bogate w mięso, ale co ważne charakteryzują się niską zawartością tłuszczu. Dodatkowo ich unikalne kształty zaspokoją potrzebę nowych przygód i zabaw z właścicielem. Z pewnością żaden pies nie przejdzie obojętnie obok tak smakowitych przekąsek.

Od teraz dzięki przekąskom AdVENTURoS każdy pies będzie mógł odnaleźć w sobie swoją dziką naturę. Przekonaj się, że przekąski AdVENTuROS to nie tylko trzy zaskakujące smaki, ale także trzy ciekawe kształty.

- AdVENTuROS Nugetts o smaku dzika 90 g Przekąski Nuggets to miękkie poduszeczki, idealne do nagradzania naszego psa, które z łatwością można podzielić na mniejsze kawałki. Doskonale nadają się do zabrania ze sobą na spacer czy w podróż. - AdVENTuROS Sticks o smaku bawoła 120 g To gryzaki, idealne dla psa podczas oczekiwania na powrót do domu właściciela. Kuszą unikalnym, miękkim nadzieniem. - AdVENTuROS Strips o smaku sarniny 90 g

ADVENTUROS Strips to przekąska o wyjątkowej strukturze, którą można podzielić w łatwy sposób na mniejsze kawałki. Dzięki temu nasz czworonożny przyjaciel będzie mógł cieszyć się dłużej jej oryginalnym, niepowtarzalnym smakiem. Opakowanie nowych przekąsek AdVENTuROS podkreśla świeżość i dzikość produktu oraz wyróżnia się spośród pozostałych produktów na półce, co stanowi niewątpliwie ich dodatkowy atut.

Spróbujcie i przekonajcie się, że Wasz pies pokocha pyszny smak nowych przekąsek AdVENTuROS i obudzi w sobie swoją dziką naturę!

PRZYGODĘ CZAS ZACZĄĆ!

*Sugerowana cena : 4,99 PLN. * Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Marka AdVENTuROS wpiera program odpowiedzialnych adopcji ADOPCIAKI. Więcej informacji o programie na stronie www.adopciaki.pl