Nowa linia Sprayów Specjalistycznych AJAX sprosta najtrudniejszym zadaniom w kuchni

Marka AJAX poszerzyła ofertę o spraye przeznaczone do walki z kuchennymi zabrudzeniami w piekarniku i mikrofalówce oraz na płycie ceramicznej. Ich zaawansowana formuła efektywnie usuwa tłuszcz i przypalone resztki jedzenia, pozostawiając płytę lśniącą, a piekarnik czysty, bez konieczności szorowania. Produkt jest łatwy i szybki w użyciu, dlatego poleca się go wszystkim, którzy cenią swój czas.

Utrzymanie porządku w kuchni nie należy do łatwych zadań. Przypalone resztki jedzenia, zalana płyta ceramiczna czy brudny piekarnik to problemy, które zdarzają się w każdym domu. Takie zabrudzenia wymagają często długiego szorowania, co może spowodować zarysowanie powierzchni. Na samą myśl o sprzątaniu można stracić ochotę na gotowanie i jedzenie.

W odpowiedzi na zapotrzebowania osób dbających o porządek w kuchni, AJAX stworzył nową linię środków czyszczących – Spraye Specjalistyczne. AJAX Piekarnik i Mikrofalówka z innowacyjną formułą Aktywnej Piany umożliwia skuteczne usuwanie przypalonych resztek i tłuszczu oraz wygodne stosowanie na powierzchniach pionowych i eliminację nieprzyjemnych zapachów, a bezpieczna dla szkła formuła wariantu Płyta Ceramiczna dogłębnie czyści powierzchnię, pozostawiając ją lśniącą bez konieczności szorowania.

Wydajność oraz prostota w użyciu nowej linii marki AJAX zapewnia porządek i blask w każdej kuchni, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić bezcenny czas.

Oba warianty – AJAX Piekarnik i Mikrofalówka oraz AJAX Płyta Ceramiczna – są dostępne w szerokiej dystrybucji w całej Polsce, między innymi w popularnych sieciach handlowych.

***

O Colgate-Palmolive

Colgate-Palmolive należy do wiodących, światowych producentów w kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała, środków czystości oraz karmy dla zwierząt. Colgate-Palmolive prowadzi działalność w ponad 200 krajach, sprzedając swoje produkty pod tak uznanymi na całym świecie markami jak: Colgate, Palmolive, Mennen Speed Stick, Lady Speed Stick, Softsoap, Irish Spring, Protex, Sorriso, Kolynos, elmex, meridol, Tom’s of Maine, Sanex, AJAX, Axion, Fabuloso, Soupline i Suavitel oraz Hill’s Science Diet, Hill’s Prescription Diet i Hill’s Ideal Balance.

Więcej informacji na temat Colgate-Palmolive  można znaleźć na stronie www.colgate.pl