Jak wykonać samemu ozdobną skrzynkę?

Wykonanie takiej skrzynki zajmuje niewiele czasu, a efekt jest oszałamiający. Skrzyneczka może służyć jako półka na książki, do ekspozycji kwiatów, czy przechowywania zabawek.

Krok 1: Określ projekt

Ozdobna skrzyneczka spełniająca funkcję półki lub schowka.

Okazuje się, że są proste sposoby, aby stworzyć swoją własną, oryginalną ozdobę. I nie trzeba przy tym prosić o pomoc mężczyzny. Idealna forma relaksu dla każdej kobiety – kilka kroków i gotowe!

Krok 1: Określ projektKrok 1: Określ projekt materiały prasowe

Krok 2: Przygotuj narzędzia

Do stworzenia ozdobnej skrzyneczki potrzebne Ci będą: skrzynka drewniana (może być np. po jabłkach), bejca rustykalna, rękawiczki, papier ścierny, pędzel i słoik.

Krok 2: Przygotuj narzędziaKrok 2: Przygotuj narzędzia materiały prasowe

Krok 3: Zadbaj o powierzchnię

Pamiętaj, aby dokładnie oczyścić skrzynię, pozbywając się brudu. Następnie należy wygładzić powierzchnię papierem ściernym. Nie zapomnijmy przy tym o założeniu rękawiczek.

Krok 3: Zadbaj o powierzchnięKrok 3: Zadbaj o powierzchnię materiały prasowe

Krok 4: Działaj z przyjemnością

Tak przygotowaną powierzchnię skrzynki należy już tylko pomalować używając bejcy rustykalnej. Zacznij od nalania bejcy do słoika. Zamocz pędzel do połowy włosia i nałóż preparat na podłoże. Po aplikacji pierwszej warstwy odstaw skrzynkę do wyschnięcia na 30 minut. Jeżeli chcesz uzyskać bardzo intensywny kolor, powtórz malowanie 2 lub 3-krotnie.

Krok 4: Działaj z przyjemnościąKrok 4: Działaj z przyjemnością materiały prasowe

Krok 5: Ciesz się efektem

Ustaw skrzyneczkę na podłodze lub zawieś, jako półkę, na ścianie. Posłuży ona jako bardzo dobre miejsce dla książek, ramek na zdjęcia czy kwiatów.

Krok 5: Ciesz się efektemKrok 5: Ciesz się efektem materiały prasowe

 Materiał powstał dzięki firmie DRAGON