Przychodnia OCM już zaprasza Pacjentów

Społeczeństwo z roku na rok coraz bardziej się starzeje. Przybywa osób starszych, u których ze względu na warunki pracy, postępujący rozwój techniki, silne zanieczyszczenie środowiska, występuje zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Żyjąc w pośpiechu rzadko znajdują oni czas na profilaktykę i do lekarzy trafią dopiero, kiedy ich dolegliwości są poważne i uciążliwe. Osobom, które chciałyby należycie zadbać o zdrowie, nie pomaga też fakt, że na wizyty u specjalistów muszą czekać nawet kilka miesięcy.

Właśnie z myślą między innymi o takich osobach powstało Ogólnopolskie Centrum Medyczne, które zrzesza wiele Przychodni współpracujących na terenie całej Polski. W tej chwili z OCM współdziała ponad 800 przychodni i laboratoriów. Chcąc zapewnić pacjentom jeszcze wyższy standard opieki medycznej i jeszcze łatwiejszy dostęp do lekarzy specjalistów OCM zdecydowało się na otwarcie pierwszej własnej, bardzo nowoczesnej przychodni przy ul. Brzeskiej 2 w Warszawie.

W ramach szerokiej oferty abonamentów medycznych i profilaktycznych przeglądów stanu zdrowia, pacjenci mogą liczyć na kompleksowe usługi medyczne. W placówce przy ul. Brzeskiej 2 w Warszawie będą przyjmowali lekarze wielu specjalizacji. Pacjenci będą mogli umówić się na wizytę do geriatry, internisty, dermatologa, dietetyka, kardiologa, laryngologa i ortopedy. Oprócz tego będzie także dostępny gabinet zabiegowy i możliwość rehabilitacji.

07-09-2016 r. Ogólnopolskie Centrum Medyczne, przy ulicy Brzeskiej w Warszawie, uroczyście zainaugurowało działalność swojej przychodni. W środowe popołudnie w gmachu kliniki na Pradze, pojawili się ambasadorzy akcji "Wylecz się zdrowiem", promującej aktywny sposób spędzania wolnego czasu oraz profilaktykę zdrowia, po ukończeniu 50. roku życia. Wśród osób promujących uprawianie sportu oraz regularne badania profilaktyczne, znaleźli się między innymi: Andrzej Supron , Karol Strasburger oraz Ryszard Rembiszewski. Swoje wsparcie dla akcji wyrazili również m.in.: Joanna Kurowska, Olga Borys, Aleksandra Kostka i Michał Olszański.