Walcz z nadwrażliwością i zachwycaj uśmiechem!

Jesienią częściej pijemy gorącą herbatę lub pokrzepiamy się ciepłymi zupami. Jeśli jednak podczas ich spożywania odczuwamy przeszywający ból, może to świadczyć o nadwrażliwości szkliwa. Jak sobie radzić z tym problemem i pozbyć się dokuczliwych dolegliwości, a jednocześnie cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem? Marka Rapid White odpowiedziała na te pytania i przygotowała kilka porad na ten temat.

Nadwrażliwość zębów objawia się nieprzyjemnym uczuciem bólu podczas spożywania zimnych lub gorących napojów i dań. W niektórych przypadkach dyskomfort może utrzymać się nawet kilka dni. Do najczęstszych przyczyn tej dolegliwości należą: kamień nazębny, próchnica czy bruksizm, czyli zgrzytanie zębami podczas snu. Do nadwrażliwości może doprowadzić także nieprawidłowa pielęgnacja jamy ustnej, czyli stosowanie zbyt twardych szczoteczek do zębów lub past o wysokiej ścieralności (powyżej 30 RDA). Nie każdy wie, że obgryzanie paznokci, a także popularny nawyk gryzienia ołówków i długopisów również sprawia, że nasze szkliwo zwiększa podatność na uszkodzenia.

Walcz z nadwrażliwością i zachwycaj uśmiechemWalcz z nadwrażliwością i zachwycaj uśmiechem materiały prasowe

Nic nie komponuje się lepiej ze słoneczną opalenizną niż biały, zdrowy uśmiech. Wyleczone i odbudowane szkliwo możemy poddawać procesom wybielania. Pamiętajmy jednak, aby wybrać taką metodę, która jest nie tylko skuteczna, ale także bezpieczna i delikatna dla naszych zębów. Dostępny na rynku system wybielający zęby Rapid White nie zawiera nadtlenku wodoru, który w zbyt wysokim stężeniu może niekorzystnie wpłynąć na nasze szkliwo. Dodatkowo widoczne efekty zauważymy już po 5. dniach regularnego stosowania.

Nadwrażliwe zęby są dokuczliwym problemem, który może popsuć nasze wakacyjne plany. Jednak stosując się do powyższych porad możemy przede wszystkim zapobiegać, ale także skutecznie walczyć. Co więcej, możemy również bez obaw zadbać o jakoś swojego uśmiechu przy użyciu skutecznej i bezpiecznej metody, aby zachwycać innych na wakacyjnych wypadach!

***

System wybielający Rapid White

System wybielający Rapid White to elastyczne i przezroczyste paski o smaku mięty, które rozjaśniają zęby, usuwają przebarwienia, a także odświeżają oddech. Dzięki innowacyjnej technologii samorozpuszczania system wybielający Rapid White to szybka i bezpieczna metoda bez wykorzystania nadtlenku wodoru. Ten domowy sposób pozwoli osiągnąć widoczne efekty już po 5. dniach stosowania.

Sugerowana cena: 69,99 zł