Awangardowe akcesoria dla psów od nowej marki delCane

Psie legowisko czy kocyk nie musi być tylko miejscem do spania dla pupila, ale elementem wystroju wnętrza, który pozwala na estetyczne uporządkowanie domowej przestrzeni i osiągnięcie stylistycznej spójności. Stylowa skórzana smycz może współgrać z bransoletką imitowaną na jej podobieństwo, a modna psia apaszka świetnie sprawdzi się jako dodatek do stylizacji właściciela. Wszystko w myśl hasła In Style Together, które oddaje filozofię nowej, designerskiej marki akcesoriów dla psów - delCane.

delCane, z włoskiego forma dopełniacza słowa pies, to ekskluzywna marka awangardowych akcesoriów dla psów także tych największych. Estetyka marki została zainspirowana eklektyzmem mediolańskiego Trójkąta Mody, który w sposób idealny łączy design i modę z funkcjonalnością, tak jak delCane. Stąd włoska nazwa marki i kolekcji oraz włoskie nazwy produktów.

In Style Together
Claim marki – In Style Together – jest esencją jej filozofii i zarazem obietnicą stworzenia harmonijnej przestrzeni w codziennym życiu psa i jego właściciela. Do tej pory właściciele, szczególnie dużych psów, często szukając odpowiednich akcesoriów dla swoich pupili stawali przed wyborem – albo funkcjonalność, albo estetyka. delCane rozwiązuje ten problem, oferując produkty, dzięki którym właściciele psów dbający o wizerunek oraz klimat w swoich wnętrzach, znajdą praktyczne akcesoria dopasowane zarówno do potrzeb pupila jak i własnego stylu.

Trend Humanization
Filozofia marki jest odpowiedzią na rosnący w siłę trend humanization. Coraz większa liczba właścicieli zwierząt traktuje swoich pupili - zwłaszcza psy - jak członków rodziny, ale w ostatnich latach ta relacja zmieniła swoją formę i zwierzęta zaczynają być traktowane jak ludzie. Ten trend zaczął się przekładać na sposób, w jaki właściciele troszczą się o swoich pupili, zapewniając im warunki zbliżone do tych, w jakich sami funkcjonują. Coraz częściej obserwujemy, jak towarzyszą swoim właścicielom podczas wielu okazji - wypadu do restauracji, podczas joggingu, spotkań ze znajomymi, czy nawet w pracy. Dlatego w ofercie delCane znajdują się akcesoria zarówno dla psów jak i ich właścicieli. Dzięki silnemu połączeniu marki z modą właściciele psów do poszczególnych akcesoriów mogą dobrać zaprojektowaną z myślą o nich bransoletkę na rękę z kolekcji Strada, nawiązującą swoim designem do smyczy i obroży. Z kolei apaszkę dla psa z kolekcji Mondo można wykorzystać, aby postawić kropkę nad „i” we własnej stylizacji, przewiązując ją nonszalancko na nadgarstku, przedramieniu czy też obok lub nawet zamiast paska do spodni.


Najwyższa jakość
Dwie, premierowe kolekcje delCane łączy wysmakowana estetyka i najwyższa jakość. Legowiska dla psów, smycze oraz obroże wykonane są z naturalnych skór licowych. Kolekcje uzupełniają kocyki i apaszki. Te ostatnie wykonane z oryginalnej szkockiej kraty. W procesie produkcji obroży i smyczy delCane wykorzystuje bardzo wytrzymałe stopy metali, które zapewniają bezpieczeństwo psów nawet tych najsilniejszych i największych. Warto podkreślić, że delCane cechuje ogromna dbałość o detale. Akcesoria wykonywane są z najwyższej jakości materiałów sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej, a zanim trafią do sprzedaży, przechodzą wielostopniową kontrolę jakości. W obrożach, smyczach i bransoletkach stosowane są dwie warstwy skóry naturalnej. We wszystkich produktach zaś zamki błyskawiczne japońskiego producenta YKK – firmy, która jest znana z najlepszych ale też najdroższych w branży. Co więcej, każdy psi produkt z kolekcji posiada unikalny numer identyfikacyjny– oznacza to, że nie ma dwóch produktów z danej kolekcji z takim samym numerem.

Minimalistycznie i z pazurem
Miłośnikom stylu grunge z pewnością do gustu przypadnie awangardowa i wyrazista Kolekcja Strada. Motywem przewodnim kolekcji jest mocno wyeksponowany zamek błyskawiczny w srebrnym kolorze. Pełni on funkcję ozdobną, ale także praktyczną - umocowany w legowiskach - umożliwia łatwe wypięcie górnej, futerkowej części i jej wyczyszczenie. Okrągłe legowiska z tej kolekcji można wykorzystywać dwustronnie – górna futerkowa część na zimne dni, skórzana część na lato.
Z kolei fani minimalistycznych wnętrz odnajdą to, czego szukają w Kolekcji Mondo - prostej, idealnej dla szukających harmonii. W kolekcji Mondo znajdują się obroże, smycze, prostokątne legowiska, kocyki i apaszki. W tej kolekcji motywem przewodnim są widoczne, jasnoszare przeszycia oraz metalowy ring, który zdobi obroże, a umieszczony na legowiskach pozwala na ich łatwe przeniesienie w inne miejsce.
Kolekcje delCane zostały zaprojektowane w stylach, które świetnie ze sobą korespondują, dzięki czemu właściciele psów mogą dowolnie dobierać poszczególne akcesoria zarówno do domu jak i do swojej stylizacji.

Lookbook marki dostępny jest na stronie: http://delcane.pl

delCane - akcesoria dla zwierzątdelCane - akcesoria dla zwierząt Magda Pawluczuk