Nowości makijażowe marek KOBO Professional i My Secret od 29.09.2016 r. w drogeriach Natura

Wraz z nadejściem nowej pory roku, w szafach makijażowych marek KOBO Professional i My Secret pojawiły się kosmetyki w ciepłych kolorach jesieni. Nowa kolekcja obejmuje palety cieni do powiek, czarny eyeliner do kreowania precyzyjnej kreski oraz modelujący żel do brwi w dwóch odcieniach.

Wszystkie produkty będą dostępne w drogeriach stacjonarnych w całej Polsce oraz na www.drogerienatura.pl od 29.09.2016 r.

KOBO PROFESSIONAL PERFECT GEL EYELINER

Wodoodporny eyeliner żelowy, który pozwala na  intensywne podkreślenie oczu i uzyskanie idealnej kreski. Produkt należy nakładać cienkim pędzelkiem. Specjalna formuła zapewnia długotrwałe utrzymanie kosmetyku na powiece      i zapobiega rozmazywaniu się.

Kolor czarny.

Waga: 6 g.

Cena: 17,99 zł.

KOBO PROFESSIONAL EYEBROW SHAPING GEL

Modelujący żel, który wizualnie zagęszcza, wypełnia ubytki i wyrównuje koloryt brwi. Zawiera proteinę pszeniczną oraz prowitaminę B5, które działają nawilżająco i kondycjonująco. Specjalna szczoteczka pozwala na precyzyjne nałożenie żelu.

Dostępne 2 kolory:

1 TAUPE,

2 MEDIUM BROWN.

Pojemność: 9 ml.

Cena: 15,99 zł.

My Secret NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE

Paleta cieni idealnych do wykreowania zarówno makijażu dziennego, jak i wieczorowego w bardziej zdecydowanym stylu. Bogactwo efektów w ramach tej samej palety. Jedwabista, silikonowo - mineralna formuła ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki i zachowują trwałość przez długi czas. Hipoalergiczne.

Dostępne kompozycje kolorystyczne: Morning Dew, Rose Kiss, Sand Dunes.

Waga: 5,4 g.

Cena: 13,99 zł.

My Secret NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTEMy Secret NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE materiały prasowe materiały prasowe