Profesjonalne wybielanie zębów w zaciszu własnego domu - poznaj innowacyjną pastę do zębów Rapid White

Hollywoodzki uśmiech to jedno z podstawowych marzeń kobiety XXI wieku. Sposoby na osiągnięcie śnieżnobiałego uzębienia są różne - w wielu przypadkach jest to efekt kosztownych zabiegów dentystycznych.

Naprzeciw oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa wychodzi marka Rapid White z nowoczesną pastą do zębów, która nie tylko kompleksowo zadba o higienę jamy ustnej, ale także dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii w profesjonalny sposób wybiela zęby – efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu!

Najnowsza pasta do zębów Rapid White to produkt odpowiedni dla osób, które oczekują czegoś więcej od swojej pasty, niż tylko utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej. Rapid White pozwala na kompleksową ochronę zębów połączoną z wybielaniem. Produkt został stworzony przy uwzględnieniu innowacyjnej technologii „Optical Whitening” usuwającej osad przy wykorzystaniu białych pigmentów, dzięki czemu zęby są bielsze nawet o 1,5 tonu już po pierwszym szczotkowaniu. Rozwiązanie zaproponowane przez Rapid White pozwala, poprzez rutynowe, codzienne czynności wykonywane w domowym zaciszu osiągnąć efekt profesjonalnego wybielenia.

Profesjonalne wybielanie zębówProfesjonalne wybielanie zębów materiały prasowe

Co ważne, pasta nie zawiera nadtlenku wodoru – oznacza to, że jest całkowicie bezpieczna i bez obaw można stosować ją codziennie. Poza właściwościami wybielającymi, pasta Rapid White, dzięki opatentowanej w USA formule, szczególnie skuteczne usuwa cząsteczki brudu z zębów i zapobiega przebarwieniom powstającym na skutek jedzenia. Regularne używanie pasty przeciwdziała również powstawaniu kamienia nazębnego. Ponadto, najnowszy produkt od Rapid White zawiera fluor, który pomaga wzmocnić i zremineralizować szkliwo jednocześnie zapobiegając próchnicy.  Pasta ma łagodny miętowy smak, który daje poczucie świeżości na długi czas.

Rekomendowana cena: 21,90

Więcej informacji o marce Rapid White: https://www.instagram.com/rapidwhite_pl/