AKCJA KONSUMENCKA ENERGIZER - KUP PROMOCYJNY PRODUKT ENERGIZER I ODBIERZ PLUSZAKA Z FILMU "SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH"

Energizer we współpracy z twórcami filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych" przygotował niespodziankę. Tylko teraz, kupując 2 promocyjne blistry baterii Enegrizer, można otrzymać 1 z 4 pluszowych bohaterów filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych".

Już od 1 października 2016 roku czeka nas nie lada gratka. ENERGIZER rozpoczyna promocję konsumencką, w której można zdobyć maskotki bohaterów  z filmu  „Sekretne życie zwierzaków domowych” - animowanej komedii opowiadającej o przygodach, które zdarzają się zwierzakom, gdy zostają same w domu.

Jak otrzymać pluszowego przyjaciela? Nic prostszego. Wystarczy kupić 2 promocyjne blistry baterii ENERGIZER, wysłać promocyjne ulotki na adres, który znajduje się na opakowaniu i poczekać cierpliwie na gwarantowaną nagrodę.

Promocją objęte są blistry baterii (po 4 baterie w opakowaniu): Energizer Max AA,  Energizer Max AAA , Energizer Alkaline Power AA, Energizer Alkaline Power AAA. Akcja trwa do 15 stycznia 2017 roku. Jednak ilość nagród jest ograniczona.

Więcej informacji na www.energizer.eu/pets

Film „Sekretne życie zwierzaków domowych” od 23 września pojawi się
w kinach w całej Polsce, a pluszowe zabawki od Energizer niebawem zagoszczą u Państwa.

baterie Enegrizerbaterie Enegrizer materiały prasowe

Energizer dostarcza proste rozwiązania dla świata w ciągłym ruchu, pełnego nowych technologii. Odkąd w 1896 r. wynaleźliśmy pierwszą baterię konsumencką i dwa lata później pierwszą latarkę, naszą misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań o najwyższej wydajności, opracowywanych w odpowiedzialny sposób, dzięki czemu do dyspozycji Klientów oddajemy energię, na której mogą polegać. Jesteśmy obecni w 160 krajach na całym świecie, co pozwala nam mieć szerokie spojrzenie na wiele aspektów zarówno ekologicznych jak i socjalnych. Wszystko, co robimy – od tworzonych przez nas produktów po wspierane przez nas światowe inicjatywy – zawsze skupia się na ludziach i planecie. Umożliwia to naszym Klientom wywieranie silnego, pozytywnego wpływu na otaczający ich świat poprzez działanie, zabawę i osiągnięcia większe niż to było dotychczas możliwe.