Eliksir młodości - olejek N°806 Mincer Pharma

Przywraca witalność, spłyca zmarszczki, głęboko nawilża oraz ujednolica koloryt - przy takich walorach nie dziwi fakt, że olej arganowy zwany jest ?płynnym złotem?.

Ceniony za odmładzające właściwości składnik, wprowadzony na polski rynek przez Mincer Pharma, znajdziemy w gamie ARGANLIFE. Sięgając po olejek do twarzy i szyi N806 zapewnimy skórze codzienną dawkę tej cennej substancji.

Jednym z wybitnych specjalistów pracujących od lat dla Mincer Pharma jest Główna Technolog firmy. To ona w ramach wielu ciekawych i pionierskich przedsięwzięć, charakterystycznych dla marki Mincer, jako pierwsza wprowadziła w 2007 roku argan na polski rynek. Dziś cieszy się on wielką popularnością w naszym kraju. Mincer oferuje go w postaci gamy ARGANLIFE.

Eliksir młodościEliksir młodości materiały prasowe

Formuła N°806 – olejek do twarzy i szyi

Co czyni olej arganowy tak wyjątkowym? Fakt, że zawiera ponad 100 substancji czynnych, w tym bardzo dużą dawkę dobroczynnej witaminy E (620 mg/kg) zwanej nie bez powodu witaminą młodości. Daje on skórze drugie życie poprzez jej ukojenie, minimalizowanie zmarszczek i wspieranie naturalnych procesów odnowy. Właśnie dlatego olej arganowy idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry dojrzałej. Dodatkowo
zawarte w nim kwasy tłuszczowe wspomagają regenerację tzw. płaszcza hydrolipidowego naskórka. Ma to szczególne znaczenie w przypadku skóry przesuszonej. W rezultacie użytkowania olejku N°806 skóra jest głęboko nawilżona i zregenerowana, odzyskuje witalność i blask oraz jednolity koloryt.

Produkt należy aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Podczas aplikacji zaleca się wykonywanie masażu twarzy. Dla najlepszych rezultatów warto wzbogacać codzienną pielęgnacje o inne produkty z gamy ARGANLIFE.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Sugerowana cena: ok.21,99 pln
Pojemność: 15 ml