HELLO NATURE Nowość Cece of Sweden

Olejek kokosowy, czarny kawior oraz olejek marula. Brzmi intrygująco? To wiodące składniki nowej linii kosmetyków do włosów HELLO NATURE.

Eksperci marki Cece of Sweden zainspirowani tym, co dała nam natura, stworzyli nową gamę wyjątkowych produktów. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego. W końcu formuły produktów HELLO NATURE nawet do 93% tworzą składniki naturalnego pochodzenia.

OLEJEK KOKOSOWY – ochrona i odbudowa COCONUT OIL MOISTURE & REPAIR

Olejek kokosowy nierozerwalnie wiąże się z zapachem lata i przywodzi na myśl same pozytywne skojarzenia. Taka też jest seria kosmetyków z olejkiem kokosowym w roli głównej.  Szampon delikatnie oczyszcza i intensywnie regeneruje włosy. Natomiast odżywka dogłębnie nawilża i sprawia, że włosy stają się mocne, zdrowe i lśniące.

Cena obu produktów: 19,90 zł/ 300 ml

OLEJEK KOKOSOWY - ochrona i odbudowa COCONUT OIL MOISTURE & REPAIROLEJEK KOKOSOWY - ochrona i odbudowa COCONUT OIL MOISTURE & REPAIR materiały prasowe

OLEJEK MARULA – miękkość i połysk MARULA OIL SOFTNESS & SHINE

W serii kosmetyków z olejkiem marula ukryto zapach słodkiego powietrza gorącej Afryki. Skąpane w słońcu owoce z drzew marula dają niezwykły olej, który sprawia, że włosy stają się miękkie i pełne blasku. Szampon OLEJEK MARULA eliminuje suchość skóry głowy, nawilża włosy i sprawia, że stają się aksamitne w dotyku. Odżywka OLEJEK MARULA delikatne wygładza włosy i nadaje im niesamowity połysk.

Cena obu produktów: 19,90 zł/ 300 ml

OLEJEK MARULA - miękkość i połysk MARULA OIL SOFTNESS & SHINEOLEJEK MARULA - miękkość i połysk MARULA OIL SOFTNESS & SHINE materiały prasowe

CZARNY KAWIOR – wzmocnienie i odżywienie BLACK CAVIAR STRENGHT & NUTRITION

Seria z ekstraktem z czarnego kawioru to luksus w czystej postaci! Koktajl dobroczynnych składników pochodzących z morskich głębin regeneruje i wzmacnia włosy od nasady aż po same końce. Szampon CZARNY KAWIOR intensywnie pielęgnuje włosy oraz skórę głowy, jak również wspomaga odbudowę uszkodzeń. Natomiast odżywka nadaje włosom niezwykły blask i elastyczność. Zafunduj swoim włosom luksusową kąpiel z Hello Nature!

Cena obu produktów: 19,90 zł/ 300 ml

CZARNY KAWIOR - wzmocnienie i odżywienie BLACK CAVIAR STRENGHT & NUTRITIONCZARNY KAWIOR - wzmocnienie i odżywienie BLACK CAVIAR STRENGHT & NUTRITION materiały prasowe

***************************************************************************************************

Cece of Sweden to marka profesjonalnych produktów do włosów, która jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Skrót cece wywodzi się od słów "creative coiffure" (kreatywne fryzjerstwo), natomiast „Sweden” w nazwie wiąże się ze szwedzką recepturą i technologią produkcji. Początkowo marka była kierowana wyłącznie na rynek fryzjerski, dziś dostępna jest także na rynku konsumenckim, oferując szeroką gamę profesjonalnych, wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów.