Nowości makijażowe marki My Secretw drogeriach Natura

Wśród kolekcji produktów do makijażu twarzy marki My Secret,dostępnej wyłącznie w drogeriach Natura, pojawią się nowościkosmetyczne. Żelowa baza pod sypkie cienie do powiek pozwoli utrwalićjesienny make-up, a wodoodporny eyeliner zapewni perfekcyjnepodkreślenie oczu. W ofercie także palety cieni do powiekw ciepłych kolorach jesieni. Wszystkie produkty są dostępne wdrogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl

Nowości makijażowe marki My Secret

w drogeriach Natura

Wśród kolekcji produktów do makijażu twarzy marki My Secret,

dostępnej wyłącznie w drogeriach Natura, pojawią się nowości

kosmetyczne. Żelowa baza pod sypkie cienie do powiek pozwoli utrwalić

jesienny make-up, a wodoodporny eyeliner zapewni perfekcyjne

podkreślenie oczu. W ofercie także palety cieni do powiek

w ciepłych kolorach jesieni. Wszystkie produkty są dostępne w

drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl

MY SECRET EYESHADOW GEL BASE

Nasze marki własne: Baza o żelowej formule pod cienie sypkie. Ułatwia ich aplikację na powiece, utrwala makijaż. Wzmacnia intensywność kolorów i sprawia, że nabierają głębi. Produkt zawiera panthenol, składnik o właściwościach łagodzących, oraz liczne substancje nawilżające.

Pojemność: 7 g.

Cena: 8,99 zł.

MY SECRET HIGH SHINE WATERPROOF EYELINER

Wodoodporny eyeliner o intensywnym czarnym kolorze. Szybkoschnący, nie odbija się na powiece. Zapewnia perfekcyjne wykończenie z połyskiem i utrzymuje się na powierzchni do 24 godzin. Nie jest wskazany do stosowania wzdłuż linii wodnej. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem w celu lepszego rozprowadzenia się produktu.

Pojemność: 2,5 ml.

Cena: 12,99 zł.

My Secret NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE

Paleta cieni idealnych do wykreowania zarówno makijażu dziennego, jak i wieczorowego w bardziej zdecydowanym stylu. Bogactwo efektów w ramach tej samej palety. Jedwabista, silikonowo - mineralna formuła ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki i zachowują trwałość przez długi czas. Hipoalergiczne. Dostępne kompozycje kolorystyczne: Morning Dew, Rose Kiss, Sand Dunes.

Waga: 5,4 g.

Cena: 13,99 zł.

My Secret NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTEMy Secret NATURAL BEAUTY EYESHADOW PALETTE materiały prasowe materiały prasowe