Targi Ślubne WEDDING - czyli najbardziej inspirujący weekend ślubny roku już w listopadzie!

W weekend 19 - 20 listopada, w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy w Warszawie, odbędą się największe w Polsce Targi Ślubne WEDDING. Dziesiątki konkursów i setki cennych nagród do wygrania, światowe trendy mody ślubnej, premiery kolekcji, zaskakujące promocje oraz praktyczne warsztaty z branżowymi ekspertami - to tylko wybrane atrakcje, jakie czekają na odwiedzających.

Numer 1 w branży

Targi Ślubne WEDDING odbędą się już po raz trzeci na Stadionie PGE Narodowy. Swoją renomą oraz rozmachem na światowym poziomie wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez, dzięki którym tysiące par młodych znajduje wyjątkowe inspiracje i spełnia marzenia o niesztampowym ślubie oraz weselu. Najlepsi wystawcy z branży, ekskluzywne marki ślubne i inspirujące rozwiązania, wszystko to w jednym miejscu w trakcie jednego weekendu, dzięki któremu słowa ślub i wesele nabierają zupełnie nowych znaczeń.

Rekordowa 3 edycja

Organizatorzy Targów Ślubnych Weeding podkreślają, że program 3 edycji będzie rekordowo wypełniony atrakcjami i niespodziankami z myślą o zapewnieniu 100 % satysfakcji odwiedzającym. Zapewniają, że organizują najbardziej inspirujący ślubny weekend tego roku. W programie jest już zaplanowanych kilkanaście widowiskowych pokazów mody ślubnej każdego dnia, które poprowadzi Mister Polski - Rafał Maślak. Na odwiedzających tegoroczną edycję Targów czeka ponad 100 premier produktów i około 300 wystawców, którzy pokażą inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez kosmetyki aż do mody ślubnej zarówno dla niej jak i dla niego. Na 4 tysiącach powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby kolekcji mody ślubnej, butów, dodatków. Na gości Targów czekać będą również styliści, fryzjerzy i wizażyści, którzy udzielą praktycznych konsultacji, wykonają próbne makijaże i fryzury.

Rafał MaślakRafał Maślak Lemon photo Lemon photo

Gospodynią paneli dyskusyjnych i warsztatów odbywających się podczas Targów będzie Katarzyna Gajek, uznana wedding plannerka, kreatorka perfekcyjnych ślubów i wesel. W trakcie Targów uczestnicy będą mogli także skorzystać z licznych promocji i atrakcyjnych rabatów na produkty i usługi prezentowane przez wystawców.

Z każdą edycją Targów zwiększa się ich skala i rozmach. W ciągu trzech lat stworzyliśmy największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży ślubnej. Targi Ślubne WEDDING to dla par młodych kompleksowy przewodnik po najgorętszych trendach i niestandardowych rozwiązaniach ślubnych oraz weselnych. Cieszymy się, że możemy aktywnie inspirować i wspierać przyszłych małżonków w trakcie okresu przygotowań do tego wyjątkowego dnia - informują organizatorzy. Zapraszamy na najlepszy weekend ślubnych inspiracji w Polsce. Nie może Was zabraknąć!

O organizatorze Targów:

Organizatorem Targów jest lifestyle'owy magazyn WEDDING, lider na rynku prasy ślubnej, w którym znajdziecie praktyczne porady i wyjątkowe inspiracje dotyczące każdego tematu związanego z organizacją ślubu i wesela. Więcej o magazynie: http://www.e-wedding.pl Szczegółowe informacje o Targach Ślubnych WEDDINDG dostępne są na stronie: http://targislubnewedding.pl Patroni medialni: styl.pl, Ohme.pl, Example.pl, Glamour.pl, Cosmopolitan, Pakamera.pl, Newseria Lifestyle oraz TVN Style.