NOWOŚĆ! EXPERTO Professional STRONG Pielęgnacja włosów słabych z tendencją do wypadania

Okres jesienno-zimowy to chyba najtrudniejszy czas dla naszych włosów. Z jednej strony, niskie temperatury na zewnątrz i potrzeba noszenia nakrycia głowy, z drugiej - ogrzewanie i suche powietrze w pomieszczeniach, w których przebywamy.

To wszystko sprawia, że włosy stają się cienkie, osłabione i co gorsza – wypadają garściami. Aby temu zaradzić, a jednocześnie dodać włosom prawdziwej siły, eksperci marki Cece of Sweden stworzyli nowość – linię EXPERTO Professional STRONG. Dzięki innowacyjnym formułom aż trzech produktów (szampon, odżywka oraz spray), włosy stają się zdrowsze, grubsze i co najważniejsze – zmniejsza się ich wypadanie.  Dodatkowo, produkty EXPERTO Professional STRONG nie zawierają SLS, parabenów, MIT, CIT, olejów mineralnych oraz sztucznych barwników. Oddaj swoje włosy pod opiekę eksperta i ciesz się niesamowitym efektem.

Linia EXPERTO Professional STRONG to innowacyjne formuły będące efektem długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów.

* PRONALEN FIBRO ACTIFF – stymuluje wzrost nowych włosów oraz poprawia ich wygląd i kondycję.

* DIPEPTYD-13 – peptyd działający przeciw wypadaniu włosów i stymulujący ich wzrost.

* ARGININA – odżywia i wzmacnia cebulki włosów, ułatwia wnikanie substancji aktywnych do mieszka włosa oraz stymuluje wzrost nowych włosów.

* KOFEINA – działa stymulująco na porost nowych włosów.

* BIOTYNA – wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry głowy i włosów, pobudza i przyspiesza wzrost nowych włosów.

* PROTEINY BIAŁEGO ŁUBINU – stymulują wzrost włosów, zapobiegają ich wypadaniu.

* CERAMID COMPLEX – kompleks ceramidów, który nawilża i wzmacnia włosy oraz odbudowuje ich zniszczoną strukturę.

* KERATYNA – wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki w ich strukturze, zwiększa elastyczność.

EXPERTO Professional STRONGEXPERTO Professional STRONG materiały prasowe

Na linię EXPERTO Professional STRONG składają się trzy produkty:

- Szampon EXPERTO Professional STRONG – dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym doskonale oczyszcza i wzmacnia włosy oraz zmniejsza ich wypadanie. Włosy stają się zdrowe, silne i pełne blasku. Cena: 24,99 zł/ 400 ml

- Odżywka EXPERTO Professional STRONG – dzięki innowacyjnym formułom dogłębnie nawilża włosy bez efektu obciążenia. Wzmacnia, odbudowuje uszkodzenia oraz zmniejsza łamliwość. Włosy stają się elastyczne i lśniące. Cena: 24,99 zł/ 250 ml

- Spray EXPERTO Professional STRONG – działa zarówno na skórę głowy, jak i mieszek włosowy. Wzmacnia cebulki i stymuluje porost nowych włosów. Cena: 24,99 zł/ 100 ml

***************************************************************************************************

Cece of Sweden to marka profesjonalnych produktów do włosów, która jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Skrót cece wywodzi się od słów "creative coiffure" (kreatywne fryzjerstwo), natomiast „Sweden” w nazwie wiąże się ze szwedzką recepturą i technologią produkcji. Początkowo marka była kierowana wyłącznie na rynek fryzjerski, dziś dostępna jest także na rynku konsumenckim, oferując szeroką gamę profesjonalnych, wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów.