SPACER DLA ZDROWIA JURAJSKA Z MAGNEZEM I WITAMINĄ B6

Jesienią podziwiamy mieniące się kolorami drzewa, spadające kasztany, ale też zapach deszczu i leniwie budzącego się słońca. Perspektywa nadchodzącej zimy wprowadza odrobinę nostalgii, która czasem nie pozwala wyjść z łóżka

Dyscyplina to coś, co zawsze pomoże nam otrząsnąć się z marazmu codzienności i jednocześnie nauczy nas jak czerpać radość z drobiazgów nawet w pochmurne dni. Nie od dzisiaj wiadomo, że aktywność dodaje energii i redukuje poziom stresu, dlatego „Jurajska” zaprasza na jesienny spacer dla zdrowia, podczas którego złapiesz odrobinę dystansu, nabierzesz sił i poprawisz kondycję. Jesień i zima to czas, w którym spada odporność, warto wtedy sięgnąć po dodatkowe witaminy i zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu wybierając funkcjonalne wody mineralne np. z magnezem. Zapakuj do plecaka butelkę naturalnej wody mineralnej, tabliczkę gorzkiej czekolady na wzmocnienie i ruszaj w drogę sięgając po swoje marzenia.

Spacer to świetna alternatywa zarówno dla aktywnych jak i dla tych, którzy nie mogą podejmować innych aktywności. Intensywność marszu dopasuj do swoich możliwości, a w razie wątpliwości skonsultuj z lekarzem. Warto zachęcić całą rodzinę do zadbania o zdrowie, przygotowując przed spacerem krótką rozgrzewkę w domu lub na powietrzu. W trakcie spaceru, gdy poczujesz, że czas zaspokoić pragnienie sięgnij po naturalną wodę mineralną z magnezem, która dzięki zawartości dodatkowych minerałów zatroszczy się o zachowanie odpowiedniej gospodarki elektrolitowej w twoim organizmie.

Połączenie naturalnej wody mineralnej Jurajska z dodatkiem funkcjonalnym tj. magnez z witaminą B6 to dobry wybór dla tych, którzy szczególnie pragną zadbać o swoje zdrowie.

* Woda Jurajska z magnezem i witaminą B6 jest przeznaczona dla osób aktywnych, prowadzących stresujący tryb życia.

Pojemność: 1,5 l

Cena: ok. 1,99 PLN

JURAJSKA Z MAGNEZEM I WITAMINĄ B6JURAJSKA Z MAGNEZEM I WITAMINĄ B6 materiały prasowe