NIE WPYCHAJ SWOICH ULUBIONYCH UBRAŃ NA DNO SZAFY!

Czy wiesz, że mimo iż 92% Polek przyznaje się do bycia pewniejszymi siebie i szczęśliwszymi, jeżeli mają na sobie swoje ulubione ubrania, to mimo to ponad połowa nie decyduje się na ich założenie? Co więcej tylko 10% z przebadanych kobiet przyznaje, że w pełni korzysta z zasobów całej swojej garderoby. Czy wiesz czemu tak się dzieje? To wszystko przez lęk przed plamami!

ODKRYJ KAPSUŁKI ARIEL 3W1, TAJNĄ BROŃ, KTÓRA POMOŻE CI UWOLNIĆ CIEBIE I TWOJĄ GARDEROBĘ

Przeprowadzając badanie konsumenckie na próbie ponad 1000 kobiet na całym świecie, Ariel odkrył dlaczego nasze ulubione ubrania są spychane na dno szafy i co powstrzymuje nas przed nieskrępowaną radością płynącą z korzystania z pełni naszej garderoby.

Ludzie na całym świecie boją się plam. Tylko zaledwie 8% respondentów globalnie nie obawia się poplamienia swoich ubrań. Głównym powodem niepokoju jest przeświadczenie, że plamy nigdy nie zejdą i ubrania będą na zawsze zrujnowane. Z tego też powodu, ponad trzech z czterech ludzi na świecie stosuje odplamiacze na ubrania przed ich wypraniem oraz korzysta z dłuższych cykli prania w pralce.

Strach przed plamami ogranicza nas i nasze wybory ubrań: brak nam odwagi w ubiorze! Strach przed plamami jest również jedną z głównych przyczyn, dla których Polki nie noszą swoich ulubionych ubrań - ponad połowa z nas  przyznaje się, że unika nawet zakładania swoich najbardziej ulubionych ubrań ze strachu przed ich zniszczeniem plamami. Dziewięć z dziesięciu nie nosi z kolei białych spodni lub długich spódnic, jeżeli wie, że w dany dzień może padać deszcz. Jak wskazało badanie, zajmowanie się dziećmi oraz perspektywa pracowitego dnia są kolejnymi z głównych przyczyn, z powodu których analogicznie 82 i 80% kobiet wybiera zestawy ubrań, których nie boją się poplamić. Nasze dynamiczne i zróżnicowane życie naraża nasze ubrania na różne niekontrolowane scenariusze zaplamienia, co wpływa na nasze wybory łatwych i wygodnych zestawów ubrań, które niekoniecznie są naszymi ulubionymi, ale wybieramy je podczas zagonionego poranka, ponieważ nie boimy się o ich zaplamienie.

92% Polek deklaruje, że czują się bardziej pewne siebie w swoich ulubionych ubraniach, jednak taki dylemat odzieżowy, spowodowany strachem przed plamami, zostawia nas nie tylko z nienoszonymi ubraniami, które spychamy na dno szafy, ale również wpływa na naszą pewność siebie i własną percepcję siebie w naszych ubraniach.

SEKRETNA BROŃ BY ZAWSZE MIEĆ ODWAGĘ NOSIĆ CO CHCEMY BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO: ARIEL Z DOSKONAŁYM USUWANIEM PLAM JUŻ W PIERWSZYM PRANIU

Z 70% Polek deklarujących, że chętnie nosiłoby więcej ze swoich ubrań, jeżeli miałoby gwarancję usunięcia plam w pierwszym praniu, Ariel jest Twoją sekretną bronią by zawsze mieć odwagę nosić jakie chcesz ubrania, bez względu na wszystko.

Poprzez swoją unikalną technologię modelowania i symulacji, Ariel jest w stanie przewidzieć rezultaty czyszczenia milionów scenariuszy zabrudzeń i sytuacji na różnych rodzajach tkanin, dlatego też może pewnie zagwarantować doskonałe usuwanie plam już podczas pierwszego prania.

Ariel zawiera opatentowany przez P&G „Stain Fighting Complex” do usuwania i czyszczenia różnych rodzajów zabrudzeń, formułę „Shield Technology”, która zapobiega powstawaniu plam na skutek ponownego kontaktu tkaniny z zabrudzeniami obecnymi w wodzie podczas prania, i składniki zapachowe, które są umieszczane na perfekcyjnie czystych ubraniach, potęgując ich uczucie świeżości i czystości.

Emmanuelle Bégué, Ariel FibreSCIENCE ekspert wyjaśnia: "W P&G Fabric Care stale ewoluujemy by zrozumieć i sprostać wiecznie zmieniającym się wymaganiom konsumentów. Jest dla nas ważnym, by nasi konsumenci zawsze mieli odwagę nosić swoje ulubione ubrania z pewnością i polegać na doskonałym usuwaniu plam podczas pierwszego prania przez Ariel, który zapewni by cała ich garderoba wyglądała jak najlepiej.”

Ariel kapsułkiAriel kapsułki materiały prasowe

O Kapsułkach Ariel 3w1

Skoncentrowany detergent, który świetnie czyści i oferuje doskonałe usuwanie plam w pierwszym praniu przez oczyszczanie włókien tkaniny, tak, aby usunąć wszystkie ślady plam, zarówno te widoczne, jak i niewidoczne. Ariel również chroni włókna tkanin przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń i szarzeniem ubrań, a jednocześnie otacza tkaniny wspaniałym zapachem czystości.

Jak używać Kapsułek Ariel 3w1:

1.      Umieść kapsułkę na dnie pustego bębna pralki

2.      Następnie umieść w nim pranie na kapsułce

3.      Dodaj swój ulubiony płyn do płukania, np. Lenor Parfumelle

4.      Zamknij opakowanie Kapsułek Ariel 3w1 i zawsze przechowuj je w miejscu niedostępnym dla dzieci

O Płynie do prania Ariel

Używaj płynu do prania Ariel z jego unikalnym systemem wstępnej obróbki, by walczyć z uporczywymi plamami. Najpierw nalej trochę Ariela na plamę i zacznij delikatnie ją szorować używając nasadki szorującej – pomoże to przełamać strukturę plamy jeszcze przed umieszczeniem tkaniny w bębnie pralki. Następnie stosując rekomendacje dotyczące ilości dodawanego płynu umieszczone na opakowaniu, nalej odpowiednią ilość płynu Ariel do nasadki i umieść ją na wierzchu prania. Dodaj również swój ulubiony płyn do płukania, np. Lenor Spring. W rezultacie, ciężkie i tłuste plamy zostaną całkowicie usunięte podczas cyklu prania, podczas gdy kolory i wzory zostaną zachowane i Twoje ubrania zyskają długotrwały świeży zapach. Możesz dodatkowo zapoznać się z tym, jak używać płynu do prania Ariel z systemem wstępnej obróbki tutaj.

Uwagi:

** Dane konsumenckie zebrano podczas ankiety internetowej wykonanej na reprezentatywnej próbie 1,023 dorosłych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Rosji, Południowej Afryce, Filipinach i Egipcie. Badanie zostało wykonane na zlecenie P&G Fabric Care dla Ariel i przeprowadzone przez Ketchum Global Research & Analytics razem z Norstat w okresie 1-18 maj 2015. Margines błędu wynosi +/-3% w wymiarze globalnym i +/-7% w wymiarze lokalnym.

***************************************************************************************************

O Procter & Gamble

P&G posiada jedno z najbardziej rozbudowanych portfolio wiodących marek, które cieszą się zaufaniem konsumentów na całym świecie. Są to m.in: Always, Ambi Pur, Ariel, Bounty, Charmin, Crest, Dawn, Downy, Fairy, Febreze, Gain, Gillette, Head & Shoulders, Lenor, Olay, Oral-B, Pampers, Pantene, SK-II, Tide, Vicks i Whisper. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach. Zapraszamy na stronę http://www.pg.com, aby dowiedzieć się więcej o firmie P&G i jej markach.