Doskonałe usuwanie plam w pierwszym praniu. Odważ się nosić, co zechcesz dzięki Arielowi.

Prosto z pracy, podróży biznesowej, przez codzienną komunikację miejską, do domu, opieki nad dziećmi, albo na wspólny obiad z przyjaciółmi czy wyjście z rodziną. Żyjemy bardzo dynamicznie. Wszechobecny pośpiech powoduje, że nasze ubrania codziennie narażone są na niekontrolowane ryzyko najróżniejszych plam w każdej z tych sytuacji.

Intensywny tryb życia sprawia, że często wpadamy w rutynę, szukamy swoistych skrótów, które sprawiają, że nasze wybory stają się szybkie i łatwe. Dlatego też nasze umysły wykształciły mechanizmy, które posyłają nasze ulubione ubrania na dno szaf, ponieważ podświadomie wzbudzają one w nas obawę o ich zabrudzenie. W zamian fundujemy sobie kolejny tzw. „bezpieczny zestaw”.

To właśnie, dlatego Ariel opracował nową, lepszą formułę, która gwarantuje doskonałą skuteczność usuwania plam w pierwszym praniu. Czystość Twoich ubrań jest zagwarantowana, więc możesz odważyć się nosić wszystko, co zechcesz, kiedy masz na to ochotę, bez obaw o plamy.

Odważ się nosić, co zechcesz dzięki ArielowiOdważ się nosić, co zechcesz dzięki Arielowi materiały prasowe

ARIEL GWARANTUJE CZYSTOŚĆ

 

Dzięki wykorzystaniu modelowania i symulacji technologicznej, Ariel może przewidzieć miliony rezultatów wywabiania różnych plam z różnego rodzaju tkanin. Korzystając z tych obserwacji, naukowcy technologii włókienniczych Ariela opracowali unikalną, najlepszą formułę Ariela, która jest w stanie określić optymalną ilość każdego pojedynczego składnika niezbędnego do usunięcia wielu rodzajów plam na wielu różnych rodzajach tkanin.

ARIEL USUWA PLAMY JUŻ PO PIERWSZYM PRANIU

 

Wykorzystując siłę, opatentowanego przez P&G, „Stain Fighting Complex”, czyli specjalnie opracowaną mieszankę składników, Ariel gwarantuje znakomite usunięcie plam już podczas pierwszego prania.

Formuła „Shield Technology” zapobiega powstawaniu plam na skutek ponownego kontaktu tkaniny z zabrudzeniami obecnymi w wodzie podczas prania.

Po głębokim oczyszczeniu, eliminującym wszelkie zalegające plamy oraz osady, które mogą one pozostawić, składniki zapachowe są umieszczane na perfekcyjnie czystych ubraniach, potęgując ich uczucie świeżości i czystości, którą zapewnia im Ariel.

Odważ się nosić, co zechcesz dzięki ArielowiOdważ się nosić, co zechcesz dzięki Arielowi materiały prasowe