Wizerunek kształtowany oprawkami

Czy zmiana okularów korekcyjnych może wpłynąć na to, jak jesteśmy postrzegane przez otoczenie? Oczywiście, że tak. Niejednokrotnie spotykamy się z opinią, że w okularach wygląda się bardziej profesjonalnie. To jednak niejedyna cecha, którą możemy podkreślić, dobierając odpowiednie okulary.

Okulary już dawno przestały być jedynie przedmiotem, służącym do korekcji wzroku. Najnowsze trendy wskazują, że są one tak istotną częścią garderoby jak torebka czy buty. Pomagają wydobyć te cechy osobowości, które w danym momencie powinny zostać uwydatnione.

Kocie oczy romantycznej

 

Kocie oczy romantycznejKocie oczy romantycznej materiały prasowe

Ile czasu spędzamy przed lustrem, wychodząc na randkę? Mnóstwo, musimy przecież dopasować wszystkie części garderoby. Mają sprawić, że będziemy odbierane jako kobiece, zmysłowe i piękne. Dlatego wśród naszych wyborów królują delikatne materiałowe bluzki i sukienki, dopasowane dżinsy, oraz buty na wysokim obcasie. Pozwalamy sobie też na bardziej wyrazisty makijaż i starannie podkreślamy usta oraz oczy. Czy można je podkreślić czymś więcej niż kosmetykami? – Odpowiednie okulary korekcyjne mogą uwydatnić efekt, osiągany przez strój i makijaż. Nie ma, co prawda, jednego kształtu, który pasowałby wszystkim kobietom, ale jest pewien rodzaj oprawek, który nadaje lekkości i sprawia, że spojrzenie staje się delikatnie zalotne. Ich krawędzie są wydłużane, lekko „kocie” i będą idealnym wyborem na randkę. Jeżeli natomiast chodzi o kolor – to zależy jaki efekt chcemy uzyskać – czerwień intryguje, a bursztyn dodaje romantyczności – radzi Tomasz Urban, ekspert marki okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych TONNY.

Prostokąty rozważnej

 

Prostokąty rozważnejProstokąty rozważnej materiały prasowe

Rozmowa kwalifikacyjna, spotkanie biznesowe czy negocjacje, dotyczące przyszłego wynagrodzenia to jedynie przykłady sytuacji, w których zależy nam na tym, aby wypaść profesjonalnie. Podczas takich spotkań, oczywiście, najbardziej istotne są nasze kompetencje, ale ogólne wrażenie nie jest bez znaczenia. Dlatego właśnie zamiast kolorowej bluzki, wybieramy stonowaną koszulę, do której dobieramy marynarkę i eleganckie spodnie, a nasz makijaż jest na tyle naturalny, żeby nie odciągał uwagi od tematu rozmowy. Czy każde okulary korekcyjne będą pasować do takiego outfitu? – Nie wszystkie modele okularów powinno się zakładać na spotkania biznesowe. Jaskrawe kolory oprawek działają podobnie jak mocny makijaż, czy zbyt krzykliwy strój – odciągają uwagę rozmówcy od tego, co mamy do powiedzenia. Zdecydowanie polecam stonowane kolory. Jeżeli natomiast chodzi o kształt, najlepsze będą wąskie, prostokątne oprawki – podkreśla ekspert marki TONNY.

Eksperymenty szalonej

 

Eksperymenty szalonejEksperymenty szalonej materiały prasowe

Wieczorna impreza czy wyjście ze znajomymi to idealna okazja do tego, aby niczym nie krępować swojej osobowości. W wyrażeniu jej może nam pomóc oczywiście strój i jego kolorystyka. Idealnie sprawdzi się zarówno mała czarna, jak i obcisłe dżinsy, czy krótka spódniczka. Dobierając okulary do stylizacji, również możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. – Nie ma reguły, która wskazywałaby, jakie okulary założyć do wieczorowej kreacji, a jakie na spotkanie ze znajomymi. Dlaczego? Podstawowym powodem jest różnorodność, która sprawia, że i wybór oprawek powinien być indywidualny. Mogę jedynie radzić, aby wybierać okulary, zwracając uwagę na kształt twarzy i panujące trendy, a także bawić się formą. Oprawki jaskrawoniebieskie, o nietypowym kształcie, inkrustowane kolorowymi kamieniami? Dlaczego nie. Okulary korekcyjne to gadżet, dzięki któremu możemy podkreślić swoją indywidualność – przekonuje Tomasz Urban.

Dobry design, wyrazistość i indywidualność to elementy istotne w modzie. Ponadczasowe jest natomiast wyczucie i gust – dobierając okulary, zwracajmy uwagę na kształt twarzy i rodzaj urody. Dobrze dobrane okulary gwarantują, że będziemy wyglądać świetnie w każdej sytuacji.

****************************************************************************************************

O marce TONNY:
Marka TONNY istnieje na rynku polskim od 2003 r, dostarczając na rynek okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Oprawki producenta charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, odpowiadającym najnowszym trendom. W okularach słonecznych marki TONNY zastosowano soczewkę , która doskonale zatrzymuje promienie słoneczne chroniąc oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Wysoka jakość użytych komponentów, korzystanie z najnowszych technologii oraz indywidualny design to efekt pracy zespołów specjalistów. Oprawki z kolekcji TONNY kierowane są do osób ceniących klasyczną elegancję, ale również podążających za modą i szukających w okularach charakteru.