Energia z naturalnych witamin! Smoothie z jabłkiem, bananem i jarmużem

Piętrzące się obowiązki i notoryczny brak czasu sprawiają, że wciąż żyjemy w biegu, a w takiej atmosferze łatwo zapomnieć o odpowiednim odżywianiu.

Długotrwałe zaniedbania powodują, że szybciej tyjemy i niestety nasze zdrowie zaczyna podupadać. Negatywne skutki złego odżywiania łatwo zauważyć po tym jak wygląda skóra, włosy i paznokcie. Jak wyrobić zdrowe nawyki i stosować je, na co dzień?

Jak zorganizować czas by jednocześnie jeść zdrowo i smacznie, a przy tym nie zaniedbywać zaplanowanych działań? Marka Vitana przygotowała cykl przepisów na bazie sezonowych jabłek, które stanowią świetny i pożywny posiłek w ciągu dnia! Smoothie z jabłkiem, bananem i jarmużem to idealna porcja zdrowia i energii na cały dzień! Posiłek przygotuj poprzedniego dnia wieczorem, a rano zapakuj do torby. Zamiast wcinać kolejne drożdżówki postaw na naturalne witamy! Smacznego.

PRZEPIS:
* 2 słodkie jabłka, bez gniazd nasiennych,
* pokrojone na kawałki
* 1 banan, obrany i pokrojony
* 150-200 g jarmużu, liści, umytych
* 200 ml soku jabłkowego
* 500 ml wody

Jabłka, banana i jarmuż zmiksować z sokiem jabłkowym, dodać wodę dalej miksując do uzyskania pożądanej gęstości, w razie potrzeby dodać więcej wody.