Targi Ślubne WEDDING na PGE Narodowym otworzyły sezon 2017!

W weekend 19-20 listopada, w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy, odbyła się III edycja największych Targów Ślubnych WEDDING. Bogata oferta i moc atrakcji nie tylko dla par młodych, ale również dla świadków, rodziców i gości weselnych to wyróżnik Targów Ślubnych WEDDING, które w tym roku przyciągnęły rekordową liczbę ponad 10 tysięcy odwiedzających.

Wesele od A do Z

Odwiedzający Targi tłumnie przybyli na PGE Narodowy już godzinę przed programowym otwarciem wydarzenia. Na miejscu czekało kilkudziesięciu ekspertów m.in. makijażyści, fryzjerzy, styliści, wedding plannerzy i prawnicy, którzy podczas specjalnie przygotowanych prelekcji radzili jak krok po kroku zorganizować idealny ślub i wesele. Setki wystawców zaprezentowało najmodniejsze rozwiązania i produkty z każdej kategorii ślubnej.

Jak udekorować stół pary młodej? Czym kierować się przy układaniu menu weselnego? Jakie atrakcje wybrać, żeby zaskoczyć gości podczas ceremonii? Nie było pytań, na które Młodzi i ich najbliżsi nie znaleźliby odpowiedzi podczas Targów Ślubnych WEDDING. W ten najbardziej inspirujący ślubny weekend w roku goście mogli obejrzeć kilkanaście premier ślubnych kolekcji, degustować propozycje menu, wykonać próbny makijaż i fryzurę. Na odwiedzających czekał bogaty wachlarz ślubnych produktów - setki wzorów modeli obrączek, zaproszeń, papeterii ślubnej, welonów i bielizny.

Trendy 2017

Jak co roku - Targi Ślubne WEDDING - otworzyły sezon, prezentując przegląd nowości, trendów i najciekawszych rozwiązań, które dopiero wchodzą do Polski. To wydarzenie jest jak inspirujący przewodnik, dzięki któremu słowo ślub i wesele nabierają zupełnie nowego znaczenia. Gościem specjalnym Targów był Maciej Zień - ikona polskiej mody, który zaprezentował premierową kolekcję sukien ślubnych na sezon 2017. Podczas jego pokazu można było zobaczyć niezwykle kobiece suknie uszyte ze szlachetnej organzy, urozmaicone haftami oraz kryształami Swarovskiego stanowiące swoiste połączenie klasyki z oryginalnością. Maciej Zień w nowym sezonie postawił na delikatność, elegancję i zwiewność, nadając swojej kolekcji wymiar ponadczasowy. Całość dopełniły buty marki Baldowski by Zień w odcieniach bieli, beżu, złota i srebra, które perfekcyjnie wkomponowały się w stylizację panny młodej - nowoczesnej i z klasą.

Nie tylko panny młode, ale także druhny, świadkowe, a także mamy par młodych mogły znaleźć coś dla siebie podczas pięknego pokazu Doroty Goldpoint. Jej kolekcja sukien wyróżnia się bardzo klasyczną formą, doskonałą konstrukcją i szlachetnymi tkaninami. Podczas pokazu projektantka zaprezentowała 15 stylizacji dla druhen i gości weselnych, między innymi ślubne  kombinezony jako alternatywę dla tradycyjnej sukni, fascynatory firmy Kristin oraz koktajlowe torebki firmy Gawor. Przegląd najmodniejszych sukien ślubnych dopełniły pokazy: Riny Cossack, Laurelle, Atelier vie de Château, Salonu Śukien Ślubnych Adria i Mona Liza. Targi Ślubne WEDDING prowadził Mister Polski - Rafał Maślak.

Moc atrakcji

Podczas Targów odbyły się konkursy, w których odwiedzający łącznie wygrali 500 nagród! Zainteresowane pary młode miały okazję zgłosić się do programu Izabeli Janachowskiej "I nie opuszczę cię aż do ślubu", emitowanego na antenie TVN Style. Atmosferę wydarzenia podgrzewały także hity muzyczne w wykonaniu Błażeja Biurkowskiego - DJ & LADY SAX.

Chcemy odpowiadać na potrzeby wszystkich Par Młodych i tworzyć wydarzenie, które wnosi nową jakość w branży. Z każdą edycją liczba odwiedzających nasz event rośnie, co utwierdza nas w przekonaniu, że spełniamy oczekiwania i efektywnie łączymy dostawców produktów i usług ślubnych z ich odbiorcami. Mamy nadzieję, że zainaugurowany przez nas sezon ślubny 2017 będzie tak wyjątkowy jak tegoroczna edycja Targów Ślubnych WEDDING - podsumowuje Rafał Wierzbicki, redaktor naczelny magazynu WEDDING.

Targi Ślubne WEDDINGTargi Ślubne WEDDING materiały prasowe materiały prasowe

O organizatorze Targów:

Organizatorem Targów jest lifestyle'owy magazyn WEDDING, lider na rynku prasy ślubnej, w którym znajdziecie praktyczne porady i wyjątkowe inspiracje dotyczące każdego tematu związanego z organizacją ślubu i wesela. Więcej o magazynie: www.e-wedding.pl Szczegółowe informacje o Targach Ślubnych WEDDING dostępne są na stronie: targislubnewedding.pl Patroni medialni: Styl.pl, Ohme.pl, Example.pl, Glamour.pl, Cosmopolitan, Pakamera.pl, NewseriaLifestyle oraz TVN Style.