Świąteczny czas pełen prezentów

Gdy w radiu po raz pierwszy usłyszycie "Last Christmas", a w niedzielne popołudnie w telewizji można będzie obejrzeć wszystkie części filmu "Kevin sam w domu" to niezawodny znak, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Na dworze skrzący się śnieg, na stole smakowite potrawy, które wszyscy znamy od dzieciństwa, pod obrusem sianko, a pachnąca lasem choinka sięga aż do sufitu.

Pod tą choinką na każdego z domowników i wigilijnych gości czeka miła niespodzianka. Pięknie zapakowany prezent to dowód naszej pamięci i miłości, którą w ten magiczny wieczór szczególnie chcemy sobie okazywać. W przedświątecznej gonitwie na szukanie prezentów zawsze musi znaleźć się czas. Trudno przecież wyobrazić sobie Wigilię Bożego Narodzenia bez kolorowych paczuszek, choćby tych najskromniejszych, ale zawsze darowanych z głębi serca. Jakie upominki cieszą nas najbardziej? Polacy bardzo lubią być obdarowywani kosmetykami. Cenią je sobie zarówno panie, jak i panowie, a taka paczuszka z pachnącą, pielęgnacyjną zawartością jest zawsze mile widziana i pożądana.

Zestaw Świąteczny Axe Dark TemptationZestaw Świąteczny Axe Dark Temptation materiały prasowe materiały prasowe

W tym roku mamy możliwość sprawić naszym najbliższym jeszcze większą radość. Możemy bowiem wybierać z pośród kilkunastu, pięknie zapakowanych zestawów upominkowych, które na święta przygotowała firma Unilever. Zestawy skomponowane zostały w taki sposób, aby maksymalnie spełnić oczekiwania konsumentów - wśród produktów nie zabraknie nowości, ale dostępne będą również warianty z podstawowym portfolio. Rekomendowane ceny zestawów to gwarancja, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich bliskich. W gustownych pudełeczkach znajdziemy lubiane kosmetyki dla niej i dla niego marek Dove, Dove DermaSpa, Vaseline, Axe, Dove Men+Care, Timotei oraz Rexona. Spraw przyjemność swoim najbliższym - wybierz dla nich jeden z eleganckich zestawów kosmetyków, idealnych na świąteczny prezent.

Zestaw Świąteczny VaselineZestaw Świąteczny Vaseline materiały prasowe materiały prasowe