TARANKO - GLAMOUR COLLECTION LOOKBOOK FW 16

Glamour Collection: najpiękniejsze sukienki na Sylwestra i Karnawał od marki z Gdańska

Nie ma lepszej okazji by lśnić niż Boże Narodzenie i Karnawał. Szalone przyjęcia, poruszające się w takt zmysłowej muzyki suknie szykownych kobiet, pełne elegancji i bogactwa wnętrza – z tym kojarzy się okres karnawałowych przyjęć. Projektanci marki z Gdańska podpowiadają, co włożyć na specjalne okazje, by błyszczeć w tłumie.

Najpiękniejsze sukienki na Sylwestra i Karnawał od marki z GdańskaNajpiękniejsze sukienki na Sylwestra i Karnawał od marki z Gdańska materiały prasowe

Klasyka w wydaniu glamour to bez wątpienia idealny wybór, by uczcić Nowy Rok oraz
oddać hołd potędze kobiecości. W tym sezonie zainspiruj się zmysłowymi latami dwudziestymi i wybierz towarzystwo długiej sukni z wysokim rozcięciem, lśniące sukienki z cekinów lub rozkloszowane spódnice o wspaniałej strukturze.

By dodać kreacji wyjątkowości włóż na siebie bogatą biżuterię, a do ręki weź malutką torebeczkę, która pomieści wszystkie skarby niezbędne tego wieczoru. Pozwól sobie na odrobinę przepychu i elegancji z najwyższej półki. W końcu w karnawale wskazane jest by błyszczeć w tłumie.

Najpiękniejsze sukienki na Sylwestra i Karnawał od marki z GdańskaNajpiękniejsze sukienki na Sylwestra i Karnawał od marki z Gdańska materiały prasowe

Modelka : Paulina Wyka / Model Plus
Stylizacja: Kamila Marczyk / Taranko
Zdjęcia: Artur Próchnicki / September Art. Agency

Make-up: Ola Przyłuska
Stylizacja włosów: Amadeo Wilczewski
Retusz: Color Workz