Celebruj świąteczne chwile z Fyrklövern

Święta to wyjątkowy, pełen miłości i radości czas, który spędzamy z najbliższymi przy uroczyście udekorowanym stole. Pomysłów na świąteczne aranżacje jest wiele, ale przede wszystkim należy pamiętać o pięknej zastawie stołowej.

Uosobieniem elegancji jest serwis Celebration marki Fyrklövern, który powstał z miłości do świętowania ważnych chwil. Ta luksusowa porcelana z bożonarodzeniowej edycji z czerwonymi akcentami kolorystycznymi, przepięknie ozdobi stół i nada spotkaniom z najbliższymi wyjątkowy charakter.

Serwis Celebration marki FyrklövernSerwis Celebration marki Fyrklövern materiały prasowe

Subtelny serwis Celebration to kwintesencja niebanalnej elegancji. Stworzony przez artystkę Anne Rooselien w malarski sposób wyraża paletę pełną uczuć jakie towarzyszą rodzinnym spotkaniom przy świątecznym stole. Doskonałe, faliste kształty nadają porcelanie lekkości, a pełne wdzięku, ręcznie nanoszone wzory i platynowe zdobienia podkreślają uroczysty charakter zastawy.

W świątecznej edycji, serwis Celebration od Fyrklövern wzbogacony został o czerwone akcenty kolorystyczne. Płomienna, elegancka czerwień to kolor jak żaden inny kojarzony właśnie ze Świętami Bożego Narodzenia, miłością i pozytywną energią. Karminowa barwa pojawiła się na dekoracyjnych talerzach i trzech rodzajach świeczników, których nie może zabraknąć na bożonarodzeniowym stole.

Subtelny serwis CelebrationSubtelny serwis Celebration materiały prasowe

Zarówno zastawa, jak i świeczniki, doskonale współgrają z innymi świątecznymi ozdobami. Ułożone na stole pachnące gałązki świerku, soczyście zielony mech czy świeże czerwone kwiaty w wazonach, będą pięknie komponować się z eleganckim serwisem Celebration. Tak oryginalna oprawa dopełni uroczysty charakter spotkań i podkreśli ciepłą, rodzinną atmosferę przy świątecznym stole.

Serwis Celebration marki FyrklövernSerwis Celebration marki Fyrklövern materiały prasowe

Więcej informacji na temat kolekcji marki Fyrklövern na stronie www.fyrklovern.pl

****************************************************************************************************

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku w Malmö. Przez ten czas, ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w bezpośredniej sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. www.fyrklovern.pl